Авторинок Чапаївка. Найбільший автомобільний ринок в Україні

Авторинок Чапаївка. Найбільший автомобільний ринок в Україні
Вирішивши продати автомобіль з пробігом, власник намагається знайти можливість отримати за нього найбільшу суму. Багато хто в такому разі вдається до традиційного способу, підшукуючи покупця на найбільшому авторинці України, розташованому біля села Чапаївка, яке входить до складу Києва. У переважній більшості першого відвідування такого автомайданчика достатньо, щоб переконатися, що продати стару машину не так і просто, оскільки пропозицій більше, ніж потенційних покупців. Більше того, при кожному відвідуванні авторинку доведеться купувати квиток, вартість якого перевищує 200 гривень, і звичайно щоразу потрібно буде готувати машину до продажу.
Якщо ж власнику хочеться у найкоротші терміни продати транспортний засіб з пробігом, достатньо звернутися до нашої компанії, яка проводить автовикуп у Києві. Клієнт нашого сервісу одразу оцінить переваги співпраці з нами:
• щоб провести оцінку машини, яка займає до 20 хвилин, достатньо зателефонувати нам і домовитися про зустріч;
• ми пропонуємо оплату за автомобіль, наближену до його ринкової вартості;
• всі юридичні моменти щодо переоформлення машини ми беремо на себе;
• клієнт отримує в найкоротші терміни оплату в повному обсязі у кращій для нього валюті.
Ми проводимо викуп авто, що знаходяться в будь-якому стані, тому, звертаючись до нас, ви зможете уникнути витратного ремонту та підготовки машини до продажу.

Top