Навіщо віддавати авто перекупникам

Багатьом людям, які вирішили продати своє авто, доводилося мати справу з перекупниками, особливо якщо потрібно терміново отримати гроші. На жаль, такий досвід порадував далеко не всіх. Перекупи купують машину без її переоформлення в МРЕВ, хоч і одразу оплачують її, але при цьому продовжують її експлуатувати. Нерідко це призводить до наступних наслідків для колишнього власника транспортного засобу:
• одержання штрафів за їжу з порушенням правил дорожнього руху;
• одержання податків на авто, яке власник продав;
• суднові позови, пов’язані з потраплянням ще не переоформленого авто в ДТП.
Щоб уникнути таких складнощів, найкраще звернутися в автовикуп у Києві під час продажу вживаної машини. Такі компанії при купівлі транспортного засобу одночасно проводять його переоформлення та продають за власними документами.
Якщо все-таки через будь-які обставини власник старого автомобіля вирішив віддати автомобіль перекупнику, варто наполягати на повному переоформленні документів на транспортний засіб. За бажання отримати швидку оплату за машину, що продається і позбавити себе необхідності займатися юридичними питаннями, достатньо звернутися у викуп авто в Києві. Наша компанія працює без вихідних протягом усього дня, тому у нас ви зможете максимально отримати оплату за вашу машину.

Top