Скупка битого авто

Послуга «Скупка битого авто» нещодавно з’явилася на вітчизняному ринку, але вже має високий попит. Вона дає можливість автовласникам швидко продати транспортний засіб, який отримав пошкодження різного рівня складності при дорожньо-транспортній пригоді. Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте можливість на максимально вигідних умовах продати авто з незначними пошкодженнями або ж в аварійному стані. Ми скуповуємо автомобілі вітчизняного та зарубіжного виробництва будь-яких марок та моделей. Завдяки цьому кожен автовласник може звертатися до нас, позбавляє тебе безліч проблем, пов’язаних з відновленням розбитого автомобіля або спробами знайти на нього покупця.
Як проводиться скуповування битого авто
Викуп автомобілів, що стали учасниками ДТП, складається з кількох етапів:
• спочатку автовласнику необхідно зв’язатися з нами в режимі онлайн або передзвонити нашим консультантам за телефонними номерами, вказаними на сайті;
• потрібно надати дані про ваш транспортний засіб, щоб наші фахівці могли визначити його попередню вартість;
• необхідно прибути до нашого автоцентру для проведення оціночних робіт;
• якщо машина не може експлуатуватися, вам знадобиться вказати адресу, за якою вона знаходиться, і визначити найбільш вдалий для приїзду наших експертів час;
• наші оцінювачі в найкоротший термін проведуть огляд машини та визначать її остаточну вартість, аргументуючи кожну виявлену проблему, що впливає на зниження ціни;
• юристи нашої компанії складуть договір купівлі-продажу, укладуть його з вами і проведуть розрахунок у повному обсязі у відповідній для вас валюті.
Угода купівлі-продажу укладається з клієнтом протягом півтори години. Завдяки цьому ви можете скористатися такою послугою, якщо вам потрібно негайно знайти гроші для вирішення фінансових проблем, придбання нерухомості або придбання нового транспортного засобу.
Чому скупка битого авто така популярна в Україні
Часто автолюбителі намагаються продати автомобілі, які стали учасниками дорожньо-транспортних пригод. Але щоб знайти покупця на машину, необхідно провести роботи з її відновлення, що потребує значних витрат часу та коштів, особливо якщо пошкодження досить серйозні. Якщо автомобіль не підлягає відновленню, він стає мертвим вантажем, що займає місце в гаражі або вимагає постійних витрат на оплату місця на автостоянці. Саме тому багато автовласників підшукують можливість швидко і без зайвих турбот продати биту машину.
При зверненні до нашої компанії, ви зможете позбавити себе необхідності самостійно займатися оформленням всієї документації. Подібними питаннями займаються досвідчені юристи нашого сервісу. Вам також не доведеться витрачатися на доставку машини, якщо вона знаходиться в аварійному або неробочому стані, оскільки всі подібні проблеми ми вирішуємо самостійно. Якщо вам потрібна скупка битого авто, пропозиція нашої компанії стане для вас оптимальним варіантом.

Top