Терміновий авто викуп

Автолюбителям, які воліють продуктивно витрачати час і бажають швидко продати машину, наша компанія, що проводить терміновий викуп авто, пропонує свої послуги. Звернувшись до нас, ви зможете в найкоротші терміни продати свій автомобіль за ціною, максимально наближеною до ринкової вартості, і відразу отримати виплату в повному обсязі. Ми звільнимо вас від необхідності протягом декількох тижнів або місяців підшукувати відповідного покупця, витрачаючи дорогоцінний час. Наша послуга є особливо актуальною для людей, яким потрібно без зволікань вирішити певні фінансові проблеми або швидко знайти гроші для придбання нерухомості або нового автомобіля.
Якими зручностями порадує терміновий авто викуп
Скориставшись нашими послугами, ви переконаєтеся, що ми пропонуємо оптимальну можливість продати авто без жодних складнощів. Вам потрібно лише півтори години, щоб виручити кошти за ваш транспортний засіб. Навіть якщо ваш автомобіль знаходиться в неробочому стані, ми готові прибути до місця його розташування, провести оцінку, укласти договір купівлі-продажу та надати вам кошти.
Одним з позитивних моментів послуг, що надаються нами, є відсутність необхідності відвідувати різні інстанції. Вирішенням усіх юридичних питань, пов’язаних із продажем машини, займаються наші спеціалісти. Ми маємо філії у багатьох регіонах України. Завдяки цьому ви зможете продати нам автомобіль, що знаходиться у будь-якому куточку країни.
Які автомобілі ми готові викупити
Ви можете терміново продати нам транспортні засоби різних марок та моделей. Ми викуповуємо автомобілі, що прибувають у будь-якому стані:
• машини після пожежі або втоплення
• аварійні автомобілі, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди;
• авто, взятий у кредит;
• нерозмитнені машини;
• автомобілі без документів;
• транспортні засоби із пошкодженими номерами кузова або агрегатів;
• машини, які мають складні поломки.
Ми гарантуємо абсолютну безпеку угоди, що проводиться. Також за бажання клієнта ми забезпечуємо повну його конфіденційність. Експерти, які працюють у нас, проводить об’єктивну оцінку автомобіля, не намагаючись знайти в ньому неіснуючі проблеми для зниження його вартості.
Як замовити терміновий авто викуп
Вирішивши скористатися послугами нашої компанії, вам потрібно лише звернутися до нас за телефонами, вказаними на нашому сайті. Також потрібно буде надати нашим консультантам певні дані про ваш автомобіль, що дозволить визначити його зразкову вартість. Після цього вам доведеться приїхати до нас в автоцентр, де будуть проведені оціночні роботи. Якщо ваш автомобіль знаходиться не на ходу, вам знадобиться вказати місце його знаходження. За вказаною адресою в обумовлений термін до вас приїдуть наші спеціалісти, які швидко проведуть огляд машини та встановлять її остаточну вартість. Як тільки буде укладено договір купівлі-продажу, ви зможете отримати кошти в потрібній вам валюті.

Top