Терміново продати машину

Необхідність термінового вирішення фінансових проблем найчастіше виникає несподівано, що потребує швидкого отримання коштів. Для багатьох людей оптимальним рішенням стає швидкий продаж автомобіля. Проте самостійно знайти покупця на авто за короткий термін досить важко. Це змушує автовласників замислюватись, як терміново продати машину. Ви зможете легко впоратися з таким завданням, звернувшись до нашої компанії, що проводить викуп авто. Усього за півтори години, необхідні проведення оціночних робіт, ви зможете отримати необхідні кошти. Вартість, за якою ви можете терміново продати машину, практично не відрізняється від ринкової ціни.
Які автомобілі ми готові викупити
Серед переваг співпраці з нашою компанією є можливість вигідно і в найкоротші терміни продати транспортний засіб будь-якої марки та моделі. Ми викуповуємо автомобілі, які перебувають у будь-якому стані. Навіть якщо ви маєте проблемну машину, продати яку на авторинку практично неможливо, ми готові запропонувати вам за неї привабливу суму. Ви можете звертатися до нас, маючи такі авто:
• нерозмитнені машини;
• автомобілі без документів;
• транспортні засоби із серйозними поломками;
• авто, що потрапили до ДТП;
• машини, взяті у кредит;
• автомобілі після угону, що мають пошкоджені номери кузова чи агрегатів.
Як терміново продати машину
Якщо ви хочете терміново продати машину, вам потрібно лише зв’язатися з нашими консультантами, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонними номерами. Ви зможете відразу дізнатися орієнтовну ціну вашого авто, надавши фахівцям нашого сервісу певні дані про нього. Далі вам потрібно прибути в наш автоцентр або вказати адресу, за якою знаходиться транспортний засіб, що продається, і уточнити найбільш підходящий для вас час приїзду експертів. Наші оцінювачі прибудуть в обумовлені терміни та швидко проведуть огляд машини. Як тільки буде встановлена ​​його остаточна вартість, ви зможете отримати кошти у повному обсязі.
При викупі автомобілів, взятих у кредит, ми спочатку виплачуємо банку заборгованість. Залишок суми, в яку оцінили машину, надаються клієнту. Подібні дії ми проводимо, якщо документи транспортного засобу надані у заставу.
Переваги співпраці з нами
Багато клієнтів, які встигли скористатися нашими послугами, переконалися, що ми надаємо найкращу нагоду терміново продати машину. У нас працюють досвідчені експерти, які при огляді автомобіля не вишукуватимуть неіснуючих проблем, щоб досягти зниження його вартості. Ми також займаємося зняттям автомобіля з обліку та вирішенням інших юридичних проблем, пов’язаних із продажем машини, тому нашим клієнтам не доведеться витрачати час на відвідування різних інстанцій. У нас є філії у кожному регіоні України. Завдяки цьому ми готові швидко викупити авто, що знаходяться у будь-якому куточку країни. За бажання клієнта ми гарантуємо йому конфіденційність, що позбавляє можливих проблем у майбутньому.

Top