Викуп аварійних авто

Через тривалу експлуатацію, потрапляння в ДТП, недотримання рекомендацій виробника щодо проведення ТО або з інших причин машина з часом може стати аварійною, що робить її непридатною для експлуатації. Проведення ремонтно-відновлювальних робіт часто вимагає величезних коштів, а також значних витрат часу та сил. Крім цього невідомо, чи потраплять вам кваліфіковані майстри, або ремонтники, які лише на короткий час усувати наявні проблеми. Набагато простіше продати транспортний засіб, що знаходиться в аварійному стані, та придбати новий більш сучасний автомобіль. Звичайно, досить складно знайти покупця на машину, яка потребує серйозного ремонту або відновлення. У такому разі найкращим варіантом буде звернення до нашої компанії, яка проводить на дуже привабливих для клієнтів умовах викуп аварійних авто.
Як проводиться викуп аварійних машин
Ми розуміємо, що клієнти, які бажають нам продати транспортний засіб, що знаходиться в аварійному стані, не можуть самостійно дістатися нашого автоцентру. Саме тому у нас є мобільні бригади фахівців, які готові у найкоротші терміни прибути за вказаною вами адресою. Ми вже довгий час працюємо на вітчизняному ринку, тому маємо представництва у кожному регіоні України. Завдяки цьому ми готові в найкоротші терміни прибути до будь-якого вказаного вами населеного пункту країни. Далі наші спеціалісти проведуть такі роботи:
• оглянуть машину для встановлення наявних у ній пошкоджень та визначення її вартості, яка майже не відрізняється від ринкової ціни;
• наші юристи, що прибули за вказаною клієнтом адресою, складуть документи і укладуть угоду купівлі-продажу;
• клієнту будуть відразу представлені кошти за автомобіль у будь-якій відповідній йому валюті;
• ми самостійно доставимо аварійний автомобіль до нашого автоцентру, завдяки чому вам не потрібно підшукувати евакуатор для його транспортування.
Звертаючись до нашої компанії, що проводить викуп аварійних авто, ви зможете вигідно продати свій автомобіль, що не перебуває на ходу. Це дозволить вам отримати за машину вигідну оплату і позбутися мертвого вантажу, що займає місце в гаражі або на платному паркуванні, вимагаючи постійно зайвих витрат. Більше того, ми готові викупити аварійний автомобіль одразу після ДТП. Після попадання в аварію вам потрібно лише вказати, де знаходиться ваш автомобіль, і наші співробітники в найкоротші терміни прибудуть до вас.
Як замовити викуп аварійних авто
Щоб стати клієнтом нашої компанії, вам достатньо зателефонувати нам за вказаними на сайті телефонними номерами. Також потрібно надати дані про марку та модель транспортного засобу та перелік його пошкоджень, що допоможе нашим спеціалістам визначити його зразкову вартість. Точну ціну автомобіля буде встановлено нашими співробітниками після його огляду. Оцінювачі в нашій компанії не намагаються знайти в автомобілі дрібні проблеми, щоб досягти значного зниження його вартості. Завдяки цьому наші клієнти отримують вигідну оплату за власний автомобіль.

Top