Викуп авто

Людина завжди намагається домагатися кращого у всіх сферах її життя. Цим зумовлене бажання багатьох авторів придбати новий сучасний автомобіль. Але при цьому багатьом споживачам доводиться стикатися з продажем вже наявної машини. Досить часто потрібно швидко знайти покупця, щоб не прогаяти привабливу можливість купити новий автомобіль, нерухомість або вирішити наявні фінансові питання. Проте самостійно продати транспортний засіб на вітчизняному вторинному ринку досить складно. Потрібно дати оголошення на відповідних сайтах в інтернеті та в друкованих виданнях. Враховуючи, що пропозицій про продаж автомобілів дуже багато, потрібно постійно піднімати ваше оголошення для залучення покупців, що вимагатиме грошових витрат. При цьому першими вашими клієнтами стануть перекупники. При огляді вашої машини вони намагатимуться знайти в ній найменші вади, щоб домогтися істотного зниження її вартості. Це дозволить їм отримати вигоду за її подальшої реалізації.
При самостійному продажу транспортного засобу вам потрібно буде постійно демонструвати його потенційним покупцем. Це вимагатиме істотних витрат часу та сил на привид машини у презентабельний вигляд. І це лише невеликий перелік турбот, з якими вам доведеться зіткнутися під час продажу вашого автомобіля. Набагато простіше звернутися до нашої компанії, яка на дуже привабливих умовах проводить викуп авто.
Переваги викупу б/в автомобілів, що проводиться нами
Багато клієнтів нашої компанії змогли переконатися в численних перевагах співпраці з нами. Ми проводимо викуп авто за ціною, яка майже не поступається ринковою ціною. При цьому вам не потрібно піддавати свій бюджет витратам, які зазвичай необхідні для самостійного продажу автомобіля. Вирішивши довірити нам викуп б/у машини, ви оціните переваги співпраці з нами:
• ми готові викупити автомобілі будь-яких марок та моделей незалежно від їх пробігу;
• ви можете запропонувати нам автомобілі, що знаходяться у відмінному стані, або машини, що потребують ремонтно-відновлювальних робіт;
• у нас працюють досвідчені фахівці, які швидко виконають оцінку автомобіля, що дозволяє проводити угоду купівлі-продажу максимум за півтори години;
• наша компанія самостійно займається юридичними нюансами, пов’язаними з продажем автомобіля, завдяки чому вам не потрібно витрачати час та сили на відвідування різних інстанцій;
• оплата за автомобіль видається клієнту відразу після підписання документів у повному обсязі у кращій для нього валюті.
Як замовити викуп б/у авто
Якщо ви хочете вигідно продати свій автомобіль, вам потрібно буде скористатися послугами нашої компанії. Для цього достатньо зв’язатися з нашими консультантами за номерами, вказаними на сайті. Як тільки ви надасте їм інформацію про вашу машину, вам буде названо її зразкову вартість. Далі вам потрібно прибути в наш автоцентр, де проводиться оцінка автомобіля, підписуються документи та виплачуються гроші готівкою або за безготівковим розрахунком. Якщо ваша машина знаходиться не на ходу, ми готові прибути в будь-який населений пункт країни для проведення її оцінки та подальшого викупу, оскільки представництва нашої компанії є в багатьох регіонах України.

Top