Викуп авто без документів

Кожен транспортний засіб повинен мати технічний паспорт, у якому зазначається ряд даних про нього: його марка, модель, vin-код та інші дані. Якщо такого документа немає, власник втрачає можливість експлуатувати машину або проводити будь-які угоди, пов’язані з нею. Автомобіль, технічний паспорт якого втрачено, стає мертвим вантажем. Він тільки займає місце в гаражі або вимагає постійних витрат на оплату місця на стоянці або парковці. Набагато простіше позбутися його, і отримати при цьому вигідну оплату. Для цього достатньо звернутися до нашої компанії, яка на дуже вигідних для клієнтів умовах проводить викуп авто без документів. Ми купуємо автомобіль без техпаспорту в найкоротші терміни. Завдяки цьому ви зможете швидко отримати за нього кошти, що дуже важливо, якщо потрібно вирішити певні фінансові питання або придбати нову машину.
Особливості продажу автомобіля без документів
На вітчизняному вторинному авторинку є безліч пропозицій про продаж машин різних марок і моделей. Через це практично неможливо продати транспортний засіб, який не має технічного паспорта. У деяких випадках водії можуть поновити документи на машину. Однак є низка обставин, які не дозволяють повторно отримати технічний паспорт автомобіля. В такому разі єдиним правильним рішенням буде звернення до нашої компанії. Ми готові викупити у вас автомобіль без документів, незалежно від його марки та моделі. Ви можете звертатися до нас, навіть якщо ваш автомобіль, який не має техпаспорта, перебуває в аварійному стані або має інші проблеми.
Нам важливо створити максимально зручні умови викупу автомобілів. Ми розуміємо, що пересування на машині, яка не має документів, може загрожувати водієві різними проблемами, тому готові самі прибути за вказаною клієнтом адресою. Далі наші спеціалісти проведуть такі роботи:
• досвідчені оцінювачі оглянуть транспортний засіб, що дозволить їм назвати його вартість;
• наш адвокат швидко оформить документи угоди купівлі-продажу;
• як тільки документи будуть підписані, ми надаємо оплату автовласнику в повному обсязі у відповідній для нього валюті;
• ми самостійно організовуємо доставку викупленої машини до нашого автоцентру.
Наша компанія вже довгий час працює на вітчизняному авторинку. Це дозволило нам відкрити представництва в регіонах України, що дозволяє у найкоротші терміни прибути до будь-якого населеного пункту країни, щоб викупити транспортний засіб без документів.
Як замовити у нас викуп машин
Якщо ви бажаєте продати автомобіль, який не має технічного паспорта, вам необхідно лише зателефонувати нашим консультантам за вказаними на сайті телефонними номерами. Вам потрібно надати їм дані про ваш автомобіль. Після цього вони озвучать вам його зразкову вартість. Також потрібно буде вказати адресу знаходження вашої машини і назвати найбільш вдалий час прибуття наших фахівців. Вирішивши скористатися нашими послугами, ви зможете продати автомобіль без документів за дуже привабливою вартістю, позбавивши себе безлічі турбот.

Top