Викуп авто на розбирання

Серед найчастіших послуг, які надає наша компанія, є викуп авто на розбирання. Вона дає можливість автовласникам продати свій транспортний засіб, який не підлягає експлуатації, за вигідною вартістю. Подібна угода не тільки дозволяє позбутися машини, яка стала мертвим вантажем, оскільки лише займає місце в гаражі, або вимагає постійних витрат на оплату паркування або стоянки. Також викуп авто на розбирання дає можливість отримати кошти, які стануть чудовим доповненням сімейного бюджету. Ми викуповуємо на розбирання машини різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Угода купівлі-продажу проводиться в найкоротші терміни, що дозволяє нашим клієнтам заощадити час та сили.
Які автомобілі ми викуповуємо на розбирання
Незалежно від того, який транспортний засіб є у вашому розпорядженні, ми готові його викупити на авторозбірку. Ви можете скористатися послугами нашої компанії, якщо бажаєте продати такі машини:
• автомобілі, які не мають технічного паспорта, відновлення якого неможливе;
• нерозмитнені транспортні засоби, вартість легалізації яких невиправдано висока;
• машини, що перебувають на ходу або в аварійному стані;
• автомобілі після дорожньо-транспортних пригод, що не підлягають ремонту або відновленню;
• транспортні засоби зі стертими номерами кузова або агрегатів, що найчастіше трапляється після викрадення;
• застарілі чи економічно невигідні машини.
Ми розуміємо, що часто на авторозбирання здають автомобілі, які не підлягають експлуатації. Саме тому в нашій компанії створено бригади спеціалістів, які готові прибути за вказаною клієнтом адресою для викупу авто. За довгий час роботи на вітчизняному вторинному авторинку ми відкрили наші представництва у багатьох регіонах України. Завдяки цьому ми в найкоротший термін готові прибути до будь-якого населеного пункту країни. До нашого штату входять досвідчені оцінювачі, які швидко проведуть огляд автомобіля та встановлять його вартість. Також у нас працюють юристи, які самостійно підготують документи купівлі-продажу та укладуть із вами угоду.
Як замовити викуп авто на розбирання
Якщо ви вирішили звернутися до нашої компанії, щоб замовити викуп авто на розбирання, вам потрібно лише зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті. Під час спілкування з нашими консультантами вам потрібно буде вказати дані про автомобіль, який у вас є. Це допоможе нашим спеціалістам визначити його зразкову вартість. Також клієнту, що звернувся до нас, потрібно назвати точну адресу розташування машини і вказати найбільш вдалий час прибуття наших фахівців.
Після прибуття на вказане місце наші співробітники швидко проведуть оцінку автомобіля, що дозволить визначити його остаточну вартість. Після цього буде укладено угоду купівлі-продажу, і ви зможете отримати оплату в повному обсязі в будь-якій відповідній вам валюті. Ми готові надати вам готівку або внести оплату за безготівковим розрахунком. Також ми беремо на себе організацію доставки автомобіля до нашого автоцентру.

Top