Викуп машин

Нинішній авторинок щодня поповнюється новими моделями автомобілів, змушуючи людей бажати придбати більш сучасний та комфортний транспортний засіб. Але перш за автовласникам часто доводиться продати вже наявний автомобіль. При спробі самостійно збути авто власникам потрібно спочатку дати оголошення в друкованих виданнях або на відповідних сайтах в інтернеті. Враховуючи величезну кількість пропозицій щодо продажу транспортних засобів на вітчизняному вторинному авторинку, необхідно постійно витрачати кошти на підняття оголошень, що сприятиме швидкому продажу машини. Також власнику потрібно постійно готувати автомобіль до огляду черговим клієнтом, що також потребує певних витрат. Не варто забувати і про перекупників, які насамперед намагатимуся викупити пропоновану машину. При цьому вони намагатимуться суттєво знизити запитувану за неї вартість, щоб отримати вигоду при подальшому її продажу.
Набагато вигідніше звернутися до нашої компанії, яка на максимально вигідних для клієнтів умовах проводить викуп машин будь-яких марок та моделей. Вирішивши скористатися нашими послугами, ви зможете у найкоротші терміни продати автомобіль за ціною, яка майже не відрізняється від ринкової вартості.
Чому з нами вигідно співпрацювати
Наша компанія працює без вихідних та перерв, тому ви у будь-який час можете нам продати машину. Незалежно від того, в якому стані ваш автомобіль, ми готові його викупити за привабливою ціною. До нас можуть звертатися клієнти, які мають проблематичні автомобілі:
• транспортні засоби, що побували у ДТП;
• машини, що перебувають у аварійному стані;
• автомобілі зі стертими номерами кузова чи агрегатів;
• машини без документів;
• нерозмитнені транспортні засоби;
• автомобілі взяті в кредит.
Серед переваг співпраці з нами є швидке оформлення угоди купівлі-продажу. У нас працюють досвідчені оцінювачі, які швидко проведуть огляд автомобіля та встановлять його вартість. Вони не вишукуватимуть найменших проблем, щоб досягти значного зниження його вартості. Також до нашого штату входять досвідчені юристи, які підготують всю документацію, необхідну для укладання угоди купівлі-продажу. Вони також вирішать інші питання, пов’язані із викупом проблемних автомобілів. Завдяки цьому вам не доведеться витрачати час та сили на відвідування різних інстанцій.
Наші численні клієнти встигли переконатися, що ми одразу після укладання угоди надаємо оплату у повному розмірі. Вона може бути виплачена готівкою або перерахована за безготівковим розрахунком у кращій для клієнта валюті.
Як замовити викуп машин
Якщо вас цікавить викуп машини, і ви вирішили скористатися нашими послугами, вам потрібно лише зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Після того, як ви надасте нашим консультантам дані про ваш транспортний засіб, вони назвуть вам його зразкову вартість. Також вони домовляться про час вашого прибуття до нашого автоцентру. Остаточну ціну машини буде встановлено після огляду її нашими оцінювачами.
Навіть якщо ваш автомобіль знаходиться в неробочому стані, ви можете його продати. Вам потрібно вказати точну адресу розташування машини. На вказане вами місце прибудуть наші спеціалісти, проведуть оціночні роботи, укладуть із вами угоду та нададуть кошти за авто. Ми маємо представництва у всіх регіонах України, тому ми готові викупити машину, яка знаходиться в будь-якому населеному пункті країни.

Top