Викуп нерозмитнених авто

Ще недавно на вітчизняних дорогах було безліч машин на європейських номерах. Проте через зміни у законодавстві продовжувати експлуатацію таких транспортних засобів можна лише після проведення розмитнення. Така процедура у деяких випадках потребує величезних витрат. У деяких випадках набагато вигідніше збути транспортні засоби на єврономерах, та придбати машину без жодних проблем. Але знайти покупця на нерозмитнене авто досить складно. Це пов’язано з величезною кількістю пропозицій про продаж транспортних засобів на вітчизняному вторинному авторинку. У такому разі оптимальним рішенням буде звернення до нашої компанії. Ми проводимо на максимально вигідних для клієнтів умовах викуп нерозмитнених авто. Завдяки цьому автомобіль з іноземними номерами не буде мертвим вантажем, оскільки його експлуатація може призвести до штрафів або конфіскації. Інакше транспортний засіб лише займатиме місце в гаражі або вимагатиме постійних виплат за паркування або стоянку.
Як проводиться викуп нерозмитнених авто
Ми вже багато років працюємо на вітчизняному авторинку. За цей час у нас сформувався колектив, що складається з професійних співробітників, що дозволяє в найкоротші терміни проводити операції купівлі-продажу. Оскільки пересування на автомобілі з європейськими номерами може призвести до водія неприємними наслідками, ми готові самі прибути до клієнта. Наша компанія має представництва у багатьох регіонах України. Це дає нам можливість швидко прибути до будь-якого населеного пункту країни та викупити нерозмитнений автомобіль. Прибувши за вказаною адресою клієнта, наші співробітники проводять наступні роботи:
• оцінювачі оглядають транспортний засіб, що дозволяє встановити його вартість, яку ми готові запропонувати вам;
• далі наш юрист складає документи та укладає з вами угоду купівлі-продажу;
• після цього вам буде надано обумовлена ​​оплата у повному обсязі у бажаній для вас валюті;
• ми самостійно організуємо доставку викупленого автомобіля до нашого автоцентру.
Ми проводимо викуп нерозмитнених автомобілів з дотриманням передбачених законодавством норм та постанов. Завдяки цьому колишній його власник позбавляється будь-якої відповідальності, якщо буде порушено тимчасовий режим перебування автомобіля на території країни.
Як замовити викуп автомобіля на єврономерах
Якщо ви вирішили продати автомобіль на єврономерах і бажаєте скористатися послугами нашої компанії, вам потрібно буде лише зателефонувати нашим консультантам за телефонними номерами, які вказані на сайті. Після того, як ви надасте перелік даних про свою машину, таких як її марка, модель та інші, наші фахівці визначать її зразкову вартість. Також вам знадобиться вказати точну адресу розташування вашого транспортного засобу та найбільш вдалий час прибуття наших спеціалістів. Потрібно близько півтори години, щоб укласти угоду, і ми надамо вам повну суму виплати за машину готівкою або за безготівковим розрахунком.

Top