Викуп проблемних авто

Внаслідок різних причин автомобіль може стати проблемним, через що його експлуатація на дорогах стає неможливою. Якщо такий автомобіль з’являється на дорозі, його можуть конфіскувати або ж на автолюбителя будуть накладені колосальні штрафи. Саме тому власники таких машин намагаються продати їх, щоб отримати певний зиск, і позбутися мертвого вантажу, якому потрібно виділити площу в гаражі або ж на платній стоянці, що вимагає постійних витрат. Однак знайти покупця на автомобіль, що має різні серйозні проблеми, досить складно. Оптимальним варіантом у таких випадках стане звернення до нашої компанії, яка готова за привабливою вартістю викупити проблемні авто. Ми працюємо без вихідних та перерв, тому ви можете звертатися до нас у будь-який зручний для вас час.
Перелік проблемних машин, що викуповуються нами
Проблемними вважаються транспортні засоби, які з низки причин не можна експлуатувати на дорогах або продати на вторинному авторинку. Для нашої компанії немає жодних обмежень, тому ми готові у вас придбати наступні автомобілі:
• нерозмитнені транспортні засоби;
• машини, які не мають документів;
• автомобілі, що перебувають у аварійному стані;
• транспортні засоби у неробочому стані, відновлення яких потребує значних грошових витрат;
• автомобілі без документів;
• машини зі стертими номерами агрегатів чи кузова;
• застарілі транспортні засоби.
Завдяки довгій роботі на вітчизняному авторинку ми виробили чіткий алгоритм дій, що дозволяє швидко проводити угоду купівлі-продажу будь-яких автомобілів. У нас є представництва у всіх регіонах України, тому при зверненні клієнта ми готові прибути до зазначеного населеного пункту, щоб провести викуп проблемних авто. Наш штат складається з досвідчених оцінювачів, які швидко оглянуть ваш автомобіль та визначать його вартість. Після цього ми готові укласти з вами угоду купівлі-продажу, і надати оплату в повному розмірі у відповідній вам валюті. Ми можемо надати оплату готівкою або перевести її за безготівковим розрахунком.
Як користуватися нашими послугами
Якщо ви шукаєте компанію, яка на максимально вигідних умовах проводить викуп проблемних авто, вам достатньо скористатися нашими послугами. Щоб домовитися про продаж вашого проблемного автомобіля, достатньо зв’язатися з нашими консультантами за телефонами, вказаними на сайті. Як тільки ви надасте інформацію про ваш автомобіль і його проблеми, наші фахівці визначать його приблизну вартість. Остаточну ціну буде встановлено після огляду транспортного засобу нашими оцінювачами. Ви можете самостійно організувати доставку автомобіля до нашого автоцентру або вказати адресу його місцезнаходження, і наші фахівці прибудуть до вас самостійно. У нас працюють юристи, які візьмуть на себе оформлення документації щодо укладання угоди купівлі-продажу та вирішення інших нюансів, пов’язаних із продажем проблемного авто. Також ми самостійно організовуємо доставку проблемних авто до нашого автоцентру.

Top