Викуп проблемних авто Київ

Багато автолюбителів цікавить питання, як можна збути проблемний автомобіль, щоб виручити за нього гідну оплату. Якщо транспортний засіб не придатний до експлуатації, він стає мертвим вантажем, що займає місце в гаражі або вимагає постійної оплати паркувального місця на автостоянці. Щоб вирішити подібну проблему, достатньо звернутися до нашої компанії, яка на максимально вигідних для клієнтів умовах проводить викуп проблемних авто (Київ). Незалежно від того, в якому стані ваш автомобіль і які проблеми є у нього, ми готові його викупити за вигідною вартістю.
Які авто вважаються проблемними
Будь-який автомобіль, який не придатний для подальшого використання та не підходить для продажу на авторинку, вважається проблемним. Це може бути наслідком цілого ряду причин:
• машина перебуває в аварійному стані після дорожньо-транспортної пригоди;
• авто не розмитнено, і проведення його легалізації недоцільно;
• транспортний засіб після пожежі;
• застарілий автомобіль;
• машина з серйозними поломками, ремонт якої потребує суттєвих грошових вкладень та витрат часу;
• автомобіль, який не підлягає зняттю з обліку, оскільки його документи було втрачено або вилучено за рішенням суду;
• авто після викрадення, що має пошкоджені номери кузова та агрегатів.
Чому варто замовити викуп проблемних авто Київ
Наша компанія багато років спеціалізується на автомобільному бізнесі. Ми встигли зібрати штат із досвідчених фахівців, які об’єктивно оцінюють автомобіль, даючи можливість його власнику отримати максимальну вигоду. Ми звільняємо від необхідності самостійно продавати транспортний засіб на запчастини. Наша компанія бере на себе вирішення всіх юридичних питань, звільняючи автовласників від необхідності самостійно відвідувати різноманітні інстанції. При зверненні до нас вам не доведеться витрачати час і кошти на проведення ремонтних робіт, після яких вам ще потрібно займатися продажем автомобіля.
Як замовити викуп проблемних авто Київ
Щоб скористатися послугами нашої компанії, що проводить викуп проблемних авто, вам потрібно тільки звернутися до нас в режимі онлайн або ж зателефонувати за вказаними на сайті телефонними номерами з нашими консультантами. Після того, як ви надасте певні дані про вашу машину, наші спеціалісти назвуть її орієнтовну вартість, яка практично не відрізняється від ринкової ціни. Далі клієнту потрібно вказати місце розташування транспортного засобу та підходящий час для приїзду експертів. Після прибуття до вас наші оцінювачі швидко проведуть огляд машини. Визначивши вартість транспортного засобу, експерти становитимуть договір купівлі-продажу. Після цього проводиться оплата вартості автомобіля у відповідній для клієнта валюті. Ми самостійно організуємо доставку транспортного засобу до нашого автоцентру. Звернувшись до нас, ви переконаєтеся, що ми надаємо можливість за найвигіднішою ціною продати проблемний автомобіль у Києві та Київській області.

Top