Викуп вживаних автомобілів

Наша компанія на максимально вигідних для клієнтів умовах проводить викуп вживаних автомобілів. Ми пропонуємо свої послуги автолюбителям, які цінують свій час, завжди обирають надійних партнерів для співпраці та хочуть швидко отримати високу плату за свій транспортний засіб. Ми готові купити вашу машину за вартістю, яка практично не поступається ринковій ціні. У нас працюють досвідчені фахівці, які швидко проводять оцінку транспортного засобу, забезпечують юридичний супровід угоди, тому ви можете бути впевнені у надійності співпраці з нами.
Чому викуп вживаних автомобілів такий популярний в Україні
Автовласники, які самостійно продавали свої транспортні засоби із пробігом, переконалися, що пошук покупця може тривати дуже багато часу. Спочатку потрібно подати оголошення в друкованих виданнях та на інтернет-сайтах. Щоб прискорити пошук покупця, необхідно витратити кошти на підвищення ваших оголошень. Також за самостійного продажу потрібно буде готувати машину до огляду потенційними покупцями надавати її для тест-драйвів.
Якщо ж йдеться про проблемний автомобіль, його продати за хорошою ціною практично неможливо. Машина в такому разі мертвим вантажем стоятиме в гаражі або займатиме місце на автостоянці, вимагаючи постійних оплат. Звернувшись до нашої компанії, ви зможете продати транспортні засоби з наступними проблемами:
• нерозмитнені автомобілі;
• машини без документів;
• транспортні засоби зі складними поломками або перебувають у аварійному стані після ДТП;
• авто зі стертими номерами кузова та агрегатів.
Як проводиться викуп вживаних автомобілів
Щоб швидко продати своє авто, достатньо зателефонувати спеціалістам нашої компанії за вказаними на сайті телефонними номерами або звернутися до нас в режимі онлайн. Щоб наші експерти могли визначити зразкову вартість машини, необхідно надати про неї певні дані. Після цього потрібно приїхати до нас в автоцентр для проведення експертної оцінки транспортного засобу. Якщо машина знаходиться не на ходу, достатньо вказати її місцезнаходження. За вказаною вами адресою у відповідний для вас час прибудуть наші фахівці, які проведуть огляд авто та встановлять його точну вартість. Оцінюючи транспортних засобів експерти не намагаються знайти будь-які проблеми, дозволяють істотно знизити ціну. Завдяки цьому ви зможете отримати за свій автомобіль максимально вигідну оплату.
Як тільки буде встановлена ​​остаточна ціна машини, наші юристи укладуть з вами договір купівлі-продажу, після чого ви зможете отримати гроші у кращій для вас валюті. При співпраці з нами ви уникнете необхідності відвідувати різні інстанції для оформлення документів, оскільки ми беремо на себе юридичний супровід покупки автомобіля. Також вам не доведеться витрачатися на доставку машини, яка перебуває у неробочому стані, до нашого автоцентру.
Наша компанія має філії у всіх регіонах України. Завдяки цьому ми проводимо викуп уживаних авто в будь-якому куточку країни. не упускайте можливість вигідно і без будь-яких складнощів продати свою машину.

Top