Mane

Як вигідно продати авто після ДТП

Як вигідно продати авто після ДТП
Shelby
20.03.2023

Після події на дорозі, багато автовласників хочуть позбавитися своєї пошкодженої машини, щоб не постійно згадувати про неприємний випадок. Але як можна вигідно продати автомобіль після ДТП? Зазвичай, щоб знайти покупця для пошкодженого авто, потрібно витратити багато часу та грошей на його відновлення.

У таких випадках звернутися до компанії, яка займається викупом автомобілів після ДТП, стає оптимальним варіантом для багатьох автолюбителів. Ми пропонуємо вигідні умови щодо викупу авто після ДТП в Україні. Ми працюємо без вихідних та приймаємо заявки від клієнтів у будь-який час. Наші фахівці готові приїхати на місце події та викупити пошкоджену машину. Також досвідчені юристи нашої компанії допоможуть клієнтам вирішити всі питання з поліцією та оформленням документів.

Викуп автомобіля після ДТП дозволяє швидко продати машину і позбавитися деяких проблем. Після звернення клієнта, наші експерти одразу або у зручний для клієнта час приїжджають на вказану адресу для оцінки машини. Вони визначають рівень пошкодження, що допомагає визначити вартість транспортного засобу. Якщо запропонована сума влаштовує клієнта, оформляються всі необхідні документи і клієнт отримує оплату готівкою або на банківську картку. Співпраця з нами вигідна, тому що дозволяє уникнути витрат на транспортування пошкодженого автомобіля та його відновлення.