Mane

Терміновий викуп авто у місті Житомир.

Швидко та дорого купимо ваш автомобіль

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ШВИДКО ПРОДАТИ АВТО У ЖИТОМИРІ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Автомобільна компанія "Shelby" пропонує послугу викупу авто у Житомирі. Ми спеціалізуємося на автовикупі з 2004 року та маємо великий досвід у цій сфері. Ми гарантуємо конкурентну ціну за Ваш автомобіль та швидке оформлення угоди.

Компанія "Shelby" робить все можливе, щоб запропонувати клієнтам вигідну пропозицію щодо викупу авто в Житомирі. Звертаючись до нас, Ви заощаджуєте свій час та отримуєте високу ціну за Ваш автомобіль. Ми оперативно оцінюємо автомобіль та розрахунок здійснюємо відразу при зустрічі.

Ми пропонуємо комфортну та надійну послугу автовикупу у Житомирі. Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень, щоб бути завжди доступними для наших клієнтів. Ми забезпечуємо швидку угоду та просту процедуру оформлення.

Автовикуп у Житомирі з нашою компанією займає лише кілька годин, що дозволяє Вам швидко отримати гроші за свій автомобіль. Ми пропонуємо адекватну та чесну оцінку авто та гарантуємо реальну ціну. Скориставшись нашим автовикупом у Житомирі, Ви залишитеся задоволені нашою послугою.

shelby auto

Автовикуп Житомир

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль.ЧОМУ ВЛАСНИКИ АВТО ВИБИРАЮТЬ НАС

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Наша компанія "Шелбі" є одним із перших автовикупів у Житомирі. Ми розуміємо всі аспекти місцевого ринку автомобілів. Ми повністю розуміємо труднощі, з якими стикаються люди при спробі продати своє авто самостійно. Саме тому ми створили умови, в яких власники автомобілів можуть швидко та легко продати свої машини у Житомирі.

Ми купуємо всі марки та моделі автомобілів, незалежно від їхнього стану. Ми готові купити автомобілі з пробігом, які потребують ремонту або вже непридатні для експлуатації. Нашою метою є пропозиція клієнтам можливості швидко вирішити свої фінансові проблеми, тож ми готові запропонувати адекватну ринкову ціну за їхні автомобілі. Ми гарантуємо, що клієнт отримає повну вартість свого автомобіля через кілька годин після звернення до нас.

Однією з переваг нашої компанії "Шелбі" є можливість термінового викупу автомобілів у Житомирі. Це дозволяє позбавитися непотрібних машин, які просто займають місце. Ми готові купити такі автомобілі та забезпечити їх утилізацію чи розбирання.

Компанія "Шелбі" готова допомогти власникам автомобілів у терміновому продажу та вирішенні їхніх фінансових проблем. Ми пропонуємо просте та швидке рішення, і наш багаторічний досвід дозволяє нам справлятися з будь-якими складнощами, пов'язаними з викупом автомобілів у Житомирі.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АВТОВИКУП У ЖИТОМИРІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЧОМУ САМЕ АВТОВИКУП

Викуп автомобілів після ДТП у Житомирі - швидкий і вигідний спосіб позбутися пошкодженого транспортного засобу. Якщо ви опинилися в неприємній ситуації, коли після ДТП ваш автомобіль отримав серйозні пошкодження і його відновлення обійдеться вам надто дорого, не варто зневірятися. Компанія з викупу авто готова запропонувати вам вигідні умови для покупки вашого автомобіля.

Автовикуп у Житомирі - це найзручніший і найпростіший спосіб вирішити фінансові труднощі, пов'язані з автомобілем, який отримав серйозні пошкодження після ДТП. Компанія з викупу авто запропонує вам адекватну ціну за пошкоджений транспортний засіб. Ми враховуємо всі особливості автомобіля та ступінь його пошкоджень при оцінці його вартості. Вам не потрібно буде витрачати час і сили на пошук покупця або відновлення автомобіля, адже ми готові викупити ваше авто без необхідності його відновлення.

Процес продажу автомобіля після ДТП у Житомирі з нами дуже простий. Вам потрібно зв'язатися з нашими фахівцями та повідомити їм подробиці про стан автомобіля та деталі ДТП. Оцінювач компанії приїде до вас для огляду транспортного засобу та проведення оцінки його вартості. Після цього, якщо ви погоджуєтесь із запропонованою ціною, ми укладемо договір і здійснимо викуп вашого автомобіля протягом одного робочого дня.

Особливістю нашої компанії є те, що ми можемо викуповувати автомобілі у будь-якому стані. Не важливо, наскільки серйозні пошкодження отримав ваш автомобіль і скільки часу та коштів буде потрібно на його відновлення. Ми оцінимо його вартість та запропонуємо найбільш вигідні умови для вас.

Компанія з викупу авто у Житомирі – ваш надійний партнер при вирішенні проблем, пов'язаних з автомобілем після ДТП. Ми гарантуємо чесність, професіоналізм та оперативність у вирішенні ваших питань. Наша компанія має великий досвід роботи у сфері викупу автомобілів після ДТП та пропонує вигідні умови для кожного клієнта.

Таким чином, викуп автомобілів після ДТП у Житомирі - це зручний та вигідний спосіб позбутися пошкодженого транспортного засобу. Звернувшись до нас, ви зможете швидко та без клопоту продати свій автомобіль, отримавши адекватну ціну. Не відкладайте вирішення своїх проблем на потім, зв'яжіться з нашою компанією прямо зараз та отримайте професійну допомогу з викупу автомобілів після ДТП у Житомирі.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить терміновий викуп авто Житомир, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: