Mane

ВИКУП КРЕДИТНИХ АВТО У КИЄВІ

ШВИДКО, ДОРОГО

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ВИКУП КРЕДИТНИХ АВТО

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

У сучасному світі все більше людей мріють про власний автомобіль, але не завжди наявність повної суми коштів для його придбання є можливою. Ця проблема стає вирішуваною завдяки пропозиціям банків щодо купівлі автомобіля у кредит. Однак, не завжди люди суворо стежать за своїм фінансовим становищем і в якийсь момент стикаються зі складнощами виплати щомісячних платежів.

У таких ситуаціях, викуп кредитних авто стає чудовим рішенням. Компанія Shelby пропонує клієнтам позбутися фінансових зобов'язань перед банком та продати свій кредитний автомобіль за вигідною вартістю. Терміновий викуп кредитних авто є основною послугою, яку пропонує наша компанія, що дозволяє клієнтам отримати виплату вже в день звернення.

Продаж кредитного автомобіля може бути складною процедурою, особливо, якщо вона проводиться самостійно. Однак, звернувшись до професіоналів компанії Shelby, клієнти можуть бути впевнені у швидкому та ефективному вирішенні своєї ситуації. Ми пропонуємо клієнтам викупити їхній автомобіль без зайвих проблем.

Ключовою перевагою викупу кредитного авто є можливість позбутися кредитних зобов'язань перед банком. Це особливо актуально в ситуаціях, коли людина зіткнулася з фінансовими труднощами, втратою роботи або іншими причинами. Наша компанія допоможе оцінити автомобіль та запропонує найбільш вигідну пропозицію для його викупу.

Продаж кредитного авто через компанію Shelby також дає можливість отримати справедливу вартість автомобіля. Ми враховуємо всі фактори, включаючи модель, рік випуску, пробіг та загальний стан автомобіля. Таким чином, наші клієнти отримують максимально вигідні умови для продажу свого автомобіля.

Терміновий викуп кредитних авто в Києві та інших регіонах України – це послуга, яка допомагає клієнтам позбутися фінансових труднощів та заощадити час на продажі свого кредитного автомобіля. Звернувшись до компанії Shelby, ви отримаєте швидку та надійну допомогу у вирішенні своєї проблеми. Наша команда професіоналів гарантує оперативність та прозорість угоди, а також постійний супровід та консультації протягом усього процесу.

Не відкладайте вирішення проблеми на потім, зверніться до команди компанії Shelby вже сьогодні та позбавтеся фінансових зобов'язань перед банком, продавши свій кредитний автомобіль за вигідною вартістю. Наш викуп кредитних авто – це рішення, яке дасть вам свободу та комфорт у фінансових питаннях.

shelby auto

викуп кредитних авто

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль у Києві.ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРИМІРНУ ВАРТІСТЬ КРЕДИТНОГО АВТО

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Багато любителів автомобілів, яким цікава наша послуга скупки кредитних автомобілів, найчастіше задаються питанням про вартість свого транспортного засобу. Наша команда експертів готова допомогти у цьому питанні. Щоб дізнатися приблизну вартість вашого автомобіля, будь ласка, виконайте такі кроки:

 • Зв'яжіться з нашим сервісом за вказаними на сайті телефонами або залиште заявку на зворотній дзвінок.
 • Надайте експерту необхідну інформацію про ваш автомобіль, таку як рік випуску, марка, пробіг та інші характеристики.
 • Якщо є можливість, прикріпіть якісні фотографії вашого авто.

Наші експерти розглянуть надані дані та оцінять приблизну вартість вашого автомобіля, за якою здійснюватиметься викуп кредитного авто. Точну вартість буде встановлено після огляду автомобіля та проведення оціночних робіт. Також варто зважити, що частина суми піде на погашення кредиту перед банком.

Для прискорення процесу викупу кредитних автомобілів, будь ласка, приготуйте такі документи:

 • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля.
 • Страховий поліс.
 • Паспорт громадянина України.
 • Кредитний договір із банком.

Наша команда зробить все можливе, щоб угода про викуп кредитного авто була швидкою і прозорою для вас.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ВИКУП КРЕДИТНИХ АВТО У КИЄВІ?

 • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
 • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
 • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
 • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
 • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
чому викуп кредитних автомобілів такий популярний

Багато автолюбителів, які зіткнулися з необхідністю продати автомобіль, куплений у кредит, знають, наскільки це може бути важким завданням. На сьогоднішньому автомобільному ринку України, де пропозиція машин є величезною, потенційні покупці не бажають купувати авто, пов'язані з фінансовими проблемами. Якщо ви хочете продати автомобіль, який ви купували в кредит, ви будете змушені значно знизити його вартість, щоб він привернув увагу покупців. Це означає, що ви не отримаєте бажаної вигоди від продажу.

Якщо ви хочете уникнути всіх цих проблем, краще звернутися до нас та скористатися послугою викупу кредитних автомобілів. Ми готові викупити ваш автомобіль за ринковою ціною, надаючи можливість отримати бажану вигоду. Наша компанія має висококваліфікованих фахівців у галузі фінансів та юриспруденції, які стежать, щоб усі законні норми були дотримані при викупі автомобілів, куплених у кредит. Вони також вирішують усі організаційні питання з банком, пов'язані із продажем кредитного автомобіля. Таким чином, ви можете бути впевнені, що не буде жодних юридичних ризиків чи проблем.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить викуп кредитних авто, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

 • технічний паспорт машини;
 • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
 • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
 • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: