Mane

ВИКУП ЗАСТАВНИХ АВТО В КИЄВІ

ШВИДКО, ДОРОГО

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ВИКУП ЗАСТАВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Викуп закладених авто - послуга, яка може виявитися дуже вигідною, якщо ви опинилися у фінансовому безвиході і потребуєте термінових грошей. Ми повністю усвідомлюємо, наскільки подібна ситуація може спричинити стрес, і тому пропонуємо вам можливість викупу авто під заставою для вирішення вашої проблеми швидко та ефективно.

Наша компанія спеціалізується на викупі автомобілів, що знаходяться в заставі, і готова запропонувати вам найвищий рівень сервісу, незалежно від марки та моделі вашого автомобіля, а також його стану. Ми враховуємо всі фактори оцінки автомобіля, такі як ринкова вартість та його технічний стан, щоб запропонувати вам найкращу ціну. Наші професіонали знають, як правильно оцінити автомобіль, що перебуває у заставі, та гарантують вам чесні умови угоди.

Процес угоди повністю конфіденційний та безпечний. Всі ваші особисті дані та інформація про автомобіль повністю захищаються та обробляються відповідно до чинного законодавства в галузі захисту даних. Ми завжди дотримуємося високих стандартів етичної поведінки та гарантуємо абсолютну конфіденційність під час угоди.

Якщо вам потрібні кошти в найкоротші терміни, і ви розглядаєте продаж автомобіля, що перебуває в заставі, не соромтеся звертатися до нас. Ми пропонуємо швидке та безпечне вирішення вашої фінансової проблеми та гарантуємо вам найкращу ціну за ваш автомобіль.

shelby auto

викуп заставних автомобілів

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль у Києві.ПЕРЕВАГИ ВИКУПУ ЗАСТАВНИХ АВТО КОМПАНІЄЮ «ШЕЛБІ»

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Якщо у вас є заставний автомобіль і ви хочете його продати, не варто сумніватися – зверніться до нас. Ми з радістю допоможемо вам, надамо консультацію та забезпечимо успішний викуп заставного авто. Зробіть перший крок до вирішення своєї ситуації вже сьогодні і довірте процес надійній та професійній компанії, яка спеціалізується на викупі заставних автомобілів у Києві та околицях.

Ми розуміємо, що продаж заставного автомобіля пов'язаний з фінансовими проблемами та труднощами. Тому ми готові запропонувати вам гнучкі умови співпраці та підтримати вас за цей період. Наша мета – забезпечити вам найбільш вигідну угоду, яка задовольнить ваші потреби та допоможе вам позбутися фінансового тягаря.

Співпраця з нашою компанією дозволить вам заощадити час та уникнути невигідних угод або невдалого самостійного продажу. Ми пропонуємо професійну оцінку вартості вашого заставного автомобіля з огляду на ринкові фактори, стан авто та інші важливі аспекти. Наші фахівці мають розгалужену мережу контактів з різними банками, що дозволяє нам ефективно вести переговори та організовувати процес викупу заставних автомобілів. Ми гарантуємо прозорість угоди та повну конфіденційність обробки ваших особистих даних та інформації про автомобіль.

Не витрачайте час на пошук покупця або невдалі угоди. Зверніться до нашої компанії для викупу заставних автомобілів, і ви отримаєте вигідні умови та реальну вартість вашого автомобіля. Наша команда готова надати вам всю необхідну допомогу та відповісти на всі ваші запитання. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, і ми допоможемо вам знайти вихід зі складної ситуації та забезпечимо успішний викуп заставного автомобіля в Києві та околицях.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ВИКУП ЗАСТАВНИХ АВТО В КИЄВІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЯК ПРОХОДИТЬ ВИКУП ЗАСТАВНИХ АВТО

Процес викупу заставного автомобіля у нас проходить дуже зручно та просто для клієнтів. Для початку, вам потрібно зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою і надати всю необхідну інформацію про ваш автомобіль. Наша компанія швидко розгляне вашу заявку та зв'яжеться з вами для подальшого обговорення всіх деталей угоди.

Вам більше не доведеться витрачати час та нерви на пошук покупців для вашого автомобіля у заставі. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію та допомогу у викупі заставного авто у Києві. Наш процес викупу швидкий та безпечний, а ціна, яку ми запропонуємо за ваш автомобіль, буде адекватною та чесною. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити вам максимальний комфорт та задоволення від угоди.

Крім того, наша компанія співпрацює з банками, які мають заставні автомобілі у своєму розпорядженні. Якщо ви хочете продати автомобіль, що перебуває в заставі у банку, ми з радістю допоможемо вам із цим процесом. Ми добре знайомі з усіма вимогами та нюансами, пов'язаними з продажем автомобіля у заставі у банку, тому гарантуємо безпеку та прозорість угоди.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить викуп заставних автомобілів, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: