Mane

Терміновий викуп авто у місті Одеса

Швидко та дорого купимо ваш автомобіль

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ШВИДКО ПРОДАТИ АВТО В ОДЕСІ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Компанія "Shelby" пропонує послуги автовикупу в Одесі. Ми вже протягом 19 років займаємося викупом автомобілів і нагромадили величезний досвід у цій сфері. Наша компанія завжди готова запропонувати конкурентоспроможні ціни на авто. Якщо ви звернетеся до нас, ви зможете заощадити час, нерви та отримати високу вартість за ваш автомобіль.

Ми гарантуємо швидкість та надійність у наданні послуг автовикупу в Одесі. Наша команда працює в будь-який час за зручною для вас адресою. Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень. Ми завжди намагаємося запропонувати вигідні умови та щоб ви залишилися задоволені нашою роботою. Ми не витрачаємо час на перевірку автомобіля на СТО, всі оцінки проводимо на місці, одразу здійснюємо оплату.

Весь процес автовикупу займає лише кілька годин, що дозволяє вам швидко отримати гроші за ваш автомобіль. Ми завжди об'єктивно оцінюємо вартість вашого авто та пропонуємо реальні ціни. Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені нашою послугою автовикупу в Одесі.

shelby auto

Автовикуп Одеса

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль.ЧОМУ ВЛАСНИКИ АВТО ВИБИРАЮТЬ НАС

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Ми є одним із провідних автовикупів в Одесі та готові допомогти власникам автомобілів у терміновому продажу своїх машин. Роздумуєте про те, як продати авто в Одесі? Наша компанія пропонує просте та вигідне рішення!

Ми купуємо автомобілі всіх марок та моделей в Одесі, в будь-якому стані. Незалежно від того, чи потрібен ваш автомобіль ремонт чи він вже не придатний для експлуатації, ми готові запропонувати вам хорошу ціну за викуп авто. Завдяки нашому багаторічному досвіду на автобазарі в Одесі ми знаємо всі тонкощі автомобільного ринку та гарантуємо вам чесні та вигідні умови.

Процес продажу авто у нас дуже простий та швидкий. Ви можете зв'язатися з нами через наш сайт чи по телефону та залишити заявку на викуп авто в Одесі. Ми оперативно зв'яжемося з вами, щоб обговорити всі деталі та домовитись про зустріч. Ми приїдемо на зручну для вас локацію в Одесі та оглянемо ваш автомобіль. Після огляду, ми запропонуємо вам найкращу ціну на ринку за викуп автомобіля в Одесі і, якщо ви погоджуєтесь, відразу ж оформимо угоду та виплатимо вам гроші.

Не мудруйте і не витрачайте час на нескінченні походи автобазарами в Одесі, намагаючись продати свій автомобіль. Звертайтесь до нас у нашу компанію "Шелбі", і ми допоможемо вам просто та швидко продати ваш автомобіль. Ми гарантуємо, що ви отримаєте максимально можливу суму за викуп авто в Одесі і позбавитеся всіх клопотів з продажем автомобіля.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АВТОВИКУП В ОДЕСІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЧОМУ САМЕ АВТОВИКУП

Якщо ви знаходитесь в Одесі і перед вами постала потреба терміново продати свій автомобіль, то ви завжди можете звернутися до нас. Наша компанія надає послуги термінового викупу авто в Одесі, що дозволяє вам швидко та легко вирішити свої фінансові питання.

Наш досвід та професіоналізм дозволяють нам оцінити ваш автомобіль швидко і запропонувати вам справедливу ціну за нього. Ми враховуємо всі особливості та технічний стан автомобіля при його оцінці, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте максимально можливий за нього прибуток.

Здійснення термінового автовикупу в Одесі зручне та вигідне для вас. Вам не потрібно витрачати багато часу та сил на пошуки покупця, проведення переглядів та переговори. Ми самі заберемо ваш автомобіль у зручний для вас час та місце.

Крім того, наша компанія бере на себе всі юридичні аспекти та оформлення угоди, тому вам не потрібно турбуватися про правильність оформлення документів. Ми надаємо всі необхідні документи, які підтверджують угоду.

Терміновий викуп авто – це не тільки зручно, але й вигідно для вас. У нас немає комісії та прихованих платежів, виключно прозора система розрахунків. Ми оперативно здійснюємо виплату грошей за ваш автомобіль, щоб ви могли скористатися ними для вирішення своїх завдань та потреб.

Уклавши з нами угоду щодо термінового викупу авто в Одесі, ви заощадите багато часу та нервів. Ми пропонуємо зручні умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб задовольнити його потреби та очікування.

Таким чином, терміновий викуп авто в Одесі – це оптимальний варіант для тих, хто хоче швидко та вигідно продати свій автомобіль. Звернувшись до нас, ви отримаєте надійного партнера, з яким можна бути впевненим, що ваше авто буде чесно оцінено і ви отримаєте за нього адекватну ціну.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить терміновий викуп авто Одеса, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: