Mane

Терміновий викуп авто у місті Чернігів

Швидко та дорого купимо ваш автомобіль

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ШВИДКО ПРОДАТИ АВТО У ЧЕРНІГОВІ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Компанія "Shelby" пропонує послуги автовикупу у Чернігові. Ми займаємося викупом автомобілів вже з 2004 року, що дозволяє нам надати високоякісні та надійні послуги у цій сфері. Наша команда фахівців готова запропонувати вам вигідну пропозицію щодо викупу вашого авто у Чернігові.

Ми цінуємо ваш час і намагаємося зробити процес автовикупу максимально зручним та швидким. Незалежно від вашого розташування в Чернігові, ми виконуємо викуп авто в будь-який зручний для вас час. Наша компанія працює 24/7 і завжди готова зробити все, щоб ви залишилися задоволені послугою автовикупу від "Shelby". Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в отриманні високої ціни за ваш автомобіль. Ми здійснюємо оцінку авто відразу при зустрічі та розраховуємося з вами миттєво. Це дозволяє вам отримати гроші за вашу машину в найкоротший термін. Ми завжди оцінюємо ваш автомобіль чесно та пропонуємо реальну ціну.

Якщо ви шукаєте надійну та професійну компанію для автовикупу у Чернігові, зверніться до нас. Ми гарантуємо комфорт, швидкість та надійність у кожній угоді. Ми готові допомогти вам з викупом авто у Чернігові та забезпечити вас чудовим досвідом.

shelby auto

Автовикуп Чернігів

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль.ЧОМУ ВЛАСНИКИ АВТО ВИБИРАЮТЬ НАС

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Наша компанія "Шелбі" пропонує послуги автовикупу у Чернігові, щоб допомогти власникам швидко та зручно продати свої автомобілі. Не мудруйте і не витрачайте час на нескінченні поїздки автобазарами в Чернігові, намагаючись продати свій автомобіль. Звертайтесь до нас у нашу компанію "Шелбі", і ми допоможемо вам просто та швидко продати ваш автомобіль. Ми гарантуємо, що ви отримаєте максимально можливу суму і позбавитеся всіх клопотів з продажем авто в Чернігові.

Ми готові викупити автомобілі всіх марок та моделей, незалежно від їхнього стану. Якщо ваше авто потребує ремонту, має пробіг або вже не придатне для їзди, ви можете звернутися до нас. Ми пропонуємо адекватні ціни за автомобілі у Чернігові та гарантуємо швидкий продаж.

Однією з наших переваг є можливість термінового викупу автомобілів на розбирання. Якщо у вас є непотрібне авто, яке просто займає місце, ми готові його придбати та провести його утилізацію чи розбирання.

Звертаючись до компанії "Шелбі" у Чернігові, ви отримаєте просте та ефективне рішення для продажу вашого автомобіля. Ми гарантуємо чесну та вигідну угоду, оперативність та професіоналізм у роботі. Якщо вам потрібно продати авто в Чернігові, зверніться до нашої компанії "Шелбі".

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АВТОВИКУП У ЧЕРНІГОВІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЧОМУ САМЕ АВТОВИКУП

Аварія - це завжди неприємна подія як для власника автомобіля, так і для всіх учасників події. Коли автомобіль отримує серйозні пошкодження у ДТП, власник стикається з низкою проблем. Що робити з авто після ДТП у Чернігові? Як уникнути витрат на ремонт та багатогодинних пошуків покупця? Одним із рішень є автовикуп.

Автовикуп - це послуга, яка дозволяє швидко і без зайвого клопоту продати автомобіль після ДТП. І коли йдеться про регіон Чернігів, викуп авто після ДТП стає особливо актуальним варіантом.

Після аварії, автомобіль багато власників передають на стоянку або в авторозбірку, сподіваючись врятувати хоч якісь гроші на продажі запчастин. Однак такий варіант може призвести до багатьох незручностей та фінансових втрат. По-перше, доставка автомобіля з авторозбирання може виявитися проблематичною та дорогою. По-друге, ціна, за якою можна продати запчастини, буде набагато нижчою за ринкову вартість автомобіля.

Для тих, хто не готовий гаяти час і гроші, автовикуп після ДТП є найкращим рішенням. Наша компанія займається автовикупом у Чернігові, ми візьмемо на себе всі турботи з оформлення та доставки автомобіля. Більше того, навіть в аварійному стані ваш автомобіль може знайти свого покупця за вигідною ціною.

Компанія, що здійснює викуп авто після ДТП у Чернігові, оцінює технічний стан машини та пропонує справедливу ціну. Таким чином, власник автомобіля в результаті співпраці з компанією з автовикупу отримує кошти, залишаючись задоволеним саме рішенням швидко продати автомобіль після ДТП.

Таким чином, автовикуп автомобіля після ДТП у Чернігові є вигідним та зручним рішенням для власників автомобілів, які потрапили в аварію. Він дозволяє уникнути багатогодинних пошуків покупця і складнощів доставки автомобіля з авторозбирання. До того ж ви можете бути впевнені, що отримаєте справедливу ціну за ваш автомобіль. Не варто відкладати рішення та продовжувати витрачати час та гроші на пошуки покупця, зверніться до нас щодо викупу авто після ДТП у Чернігові та відчуйте всі переваги даної послуги.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить терміновий викуп авто Чернігів, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: