Mane

ВИКУП АВТО БЕЗ ДОКУМЕНТІВ У КИЄВІ

ТЕРМІНОВО, ДОРОГО

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ВИКУП АВТО БЕЗ ДОКУМЕНТІВ

Ми вирішимо цю проблему

Якщо у вас є автомобіль, але ви втратили його документи, то у вас можуть виникнути великі проблеми. Без техпаспорту ваш транспортний засіб не може бути експлуатований, і це є порушенням закону. Відновлення втрачених документів може зайняти багато часу, що не завжди можливо, особливо якщо автомобіль потрібен для роботи або забезпечення сім'ї.

Але не панікуйте, у таких ситуаціях ви можете звернутися до компанії Shelby та продати машину без документів. Ми спеціалізуємося на викупі автомобілів без документів та пропонуємо швидке та зручне вирішення цієї проблеми. Наша компанія має представництва у всіх регіонах України, тому ми можемо швидко провести викуп автомобіля без документів у Києві та інших містах країни.

Крім того, якщо ваш автомобіль не перебуває в робочому стані або потребує ремонту, ви можете здати його на розбирання без документів. Це дозволить вам позбутися старого автомобіля та отримати деяку грошову компенсацію за нього.

Не відкладайте вирішення проблеми з продажем або здачею на розбирання автомобіля без документів. Звертайтеся до компанії Shelby і ми допоможемо вам швидко та легко вирішити цю ситуацію.

shelby auto

ВИКУП АВТО БЕЗ ДОКУМЕНТІВ

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль у Києві.ЯК ПРОХОДИТЬ ВИКУП ПРОБЛЕМНИХ АВТО БЕЗ ДОКУМЕНТІВ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Часто клієнти звертаються до нашої компанії, щоб провести викуп автомобіля без документів у терміновому порядку та отримати гроші для вирішення своїх фінансових проблем. Ми гарантуємо швидку та прозору угоду з продажу проблемних автомобілів кожному клієнту. Весь процес автовикупу займає лише кілька годин, що дозволяє власникам отримати гідну виплату за свій транспорт у короткий термін.

Щоб продати машину без документів швидко, наші фахівці виїжджають до клієнтів за вказаними координатами, одразу після отримання заявки або заздалегідь обумовлений час. Дуже важливо забезпечити вільний доступ нашим співробітникам до місця, де знаходиться автомобіль, оскільки він може бути на стоянці або на приватній території.

Оцінка автомобіля є наступним кроком у процесі. Якщо документи на машину пошкоджені або втрачені, їх відновлення може бути важким або недоцільним. Саме тому ми скуповуємо багато автомобілів на розбирання. Фахівці визначають вартість автомобіля або його окремих деталей, яка не буде нижчою за поточні ціни на авторинку.

Якщо клієнт погоджується із запропонованою нами вартістю, укладається договір купівлі-продажу автомобіля. Всі деталі угоди та оформлення документів здійснюються нашими юристами, що дозволяє скоротити час та зусилля клієнтів.

Ми гарантуємо, що клієнт отримає повну виплату відразу після укладання угоди. Гроші можуть бути надані клієнту готівкою або переведені на його банківську картку. Клієнту надається можливість вибрати валюту, в якій він вважає за краще отримати оплату за свій автомобіль.

Після оформлення документації ми доставляємо придбаний автомобіль до нашого сервісного центру. Це заощаджує кошти клієнтів, оскільки вони не потребують виклику евакуатора для транспортування автомобіля.

Ми пропонуємо оперативний автовикуп автомобілів без будь-яких документів. Наша команда швидко та чітко проводить угоди та гарантує клієнтам отримання повної виплати.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ВИКУП АВТО БЕЗ ДОКУМЕНТІВ У КИЄВІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЯКІ АВТОМОБІЛІ БЕЗ ДОКУМЕНТІВ МИ ВИКУПАЄМО

Багато власників автомобілів стикаються із ситуацією, коли у них немає необхідних документів на свій транспортний засіб. Це може бути викликано різними причинами – втратою, крадіжкою чи просто відсутністю можливості отримати необхідні документи. У таких випадках багато автолюбителів замислюються про те, як продати авто без документів.

У компанії Шелбі ми спеціалізуємось на викупі автомобілів без документів. Ми розуміємо, що ця ситуація може бути дуже неприємною і завдавати багато клопоту та проблем. Тому ми готові допомогти вам продати вашу машину без документів без зайвого клопоту та ризиків.

Незалежно від марки, моделі та року випуску вашого автомобіля, ми готові викупити його. Навіть якщо ваш автомобіль перебуває в аварійному стані, ми готові запропонувати вам розумну ціну за нього. Наша команда досвідчених фахівців проведе оцінку вашого автомобіля та запропонує вам найвигіднішу ціну.

Продаж авто без документів через компанію Шелбі дуже проста. Вам потрібно лише залишити заявку на нашому сайті, вказавши необхідні дані про ваш автомобіль. Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити додаткову інформацію про машину та запропонує вам попередню вартість. Надалі ми організуємо зустріч для огляду автомобіля та остаточного визначення його вартості.

Компанія Шелбі гарантує прозорість та справедливість у всіх угодах. Ми із задоволенням проконсультуємо вас з усіх питань, пов'язаних із продажем авто без документів, і допоможемо вам ухвалити правильне рішення.

Якщо у вас виникли проблеми з документами на ваш автомобіль, не засмучуйтесь. Зверніться до компанії Шелбі, і ми допоможемо вам продати ваше авто без документів швидко і вигідно.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить викуп авто без документів, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: