Mane

Терміновий викуп авто у місті Миколаїв

Швидко та дорого купимо ваш автомобіль

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ШВИДКО ПРОДАТИ АВТО У МИКОЛАЄВІ

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Компанія "Shelby" надає послуги автовикупу у місті Миколаєві. Ми працюємо у цій сфері з 2004 року та маємо величезний досвід у викупі автомобілів. Наша компанія гарантує конкурентні ціни за авто, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте вигідну пропозицію за свій автомобіль. Ми здійснюємо викуп автомобілів у будь-якій точці Миколаєва та готові приїхати у зручний для вас час. Наша компанія працює цілодобово, 7 днів на тиждень, щоб вам було зручно та комфортно скористатися послугою автовикупу.

У нас ви можете швидко та без зайвого клопоту продати свій автомобіль. Ми не вимагаємо перевірки авто на СТО – оцінка та оплата проводяться відразу при зустрічі. Сам процес викупу авто займає кілька годин, що дозволяє отримати гроші в короткі терміни. Ми завжди оцінюємо ваш автомобіль чесно та пропонуємо реальну ціну за нього. Звертаючись до нас, ви залишитеся задоволені якістю нашої послуги автовикупу у Миколаєві.

shelby auto

Автовикуп Миколаїв

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль.ЧОМУ ВЛАСНИКИ АВТО ВИБИРАЮТЬ НАС

Найшвидший та найнадійніший автовикуп

Наша компанія "Шелбі" – одна з перших у Миколаєві у сфері автовикупу автомобілів. Ми чудово знайомі зі специфікою автомобільного ринку в Миколаєві та розуміємо всі складнощі, з якими стикаються власники автомобілів, намагаючись самостійно продати свої машини. Саме тому ми створили умови, які допоможуть вам швидко та без зайвого клопоту продати своє авто у Миколаєві.

Ми готові викупити автомобілі всіх марок та моделей, незалежно від їхнього стану. Ми зацікавлені в автомобілях з пробігом, які потребують ремонту або вже не здатні до експлуатації. Наша головна мета – надати вам можливість швидко вирішити свої фінансові проблеми, тому ми із задоволенням запропонуємо вам ринкову ціну за ваш автомобіль. Ми гарантуємо, що ви отримаєте повну вартість свого авто лише за кілька годин після того, як зверніться до нас.

Однією з наших переваг є можливість термінового викупу автомобілів для подальшого розбирання. Це дозволяє позбавитися непотрібних автомобілів, які просто займають місце. Ми готові придбати такі автомобілі та забезпечити їх утилізацію чи розбирання.

Компанія "Шелбі" пропонує власникам автомобілів у Миколаєві швидке та просте вирішення їхніх фінансових проблем. Наш багаторічний досвід дозволяє нам успішно долати будь-які складнощі, пов'язані з автовикупом. Якщо ви хочете продати авто в Миколаєві, звертайтесь до нас - ми гарантуємо чесну та вигідну співпрацю.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АВТОВИКУП У МИКОЛАЄВІ?

  • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
  • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
  • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
  • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
  • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ЧОМУ САМЕ АВТОВИКУП

Якщо ви проживаєте в місті Миколаєві і хочете продати автомобіль, у вас є кілька варіантів. Один із найпоширеніших - здати машину на розбирання. Однак, існує набагато вигідніший варіант - автовикуп. Наша компанія пропонує послуги з викупу авто у місті Миколаїв. Ми готові придбати ваш автомобіль за адекватною ціною, яка є максимально близькою до ринкової.

Продаж автомобіля через автовикуп має багато переваг. По-перше, ви отримаєте швидку оплату за власний автомобіль. Відразу після укладення договору ми здійснюємо платіж, що дозволяє вирішити свої фінансові питання. По-друге, ми беремо на себе всі юридичні аспекти та оформлення продажу автомобіля, тому вам залишається лише підписати договір. Це звільняє вас від багатьох турбот і тимчасових витрат.

Оцінка вашого автомобіля відбувається нашими професійними фахівцями. Ми враховуємо всі особливості та стан вашого авто при проведенні оцінки та пропонуємо справедливу ціну. Ми прагнемо зробити угоду взаємовигідною для всіх сторін.

Якщо ви не бажаєте відвідувати офіс, ви можете скористатися послугою виїзду оцінювача на вказану вами адресу. Наша команда працює без вихідних і завжди готова обслужити вас у зручний для вас час.

Таким чином, вибір автовикупу у Миколаєві – це оптимальне рішення для багатьох власників автомобілів. Ми пропонуємо швидке та зручне рішення для продажу вашого авто, а також максимально вигідні умови. Продати автомобіль на розбирання в Миколаєві - не найвигідніша опція, тому зверніться до нас і вирішіть свої фінансові питання швидко та вигідно.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить терміновий викуп авто Миколаїв, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

  • технічний паспорт машини;
  • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
  • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
  • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: