Mane

ВИКУП АВТО ПІСЛЯ ДТП У КИЄВІ

ТЕРМІНОВО, ДОРОГО

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ВИКУП АВТО ПІСЛЯ ДТП

Швидко та вигідно викупимо аварійний автомобіль

Аварія на дорозі може стати неприємною та стресовою подією, особливо коли ваш автомобіль отримує серйозні пошкодження. У таких випадках машина стає постійним нагадуванням про нещасний випадок, і її власник починає шукати шляхи продажу.

Можливість самостійно знайти покупця та отримати за автомобіль максимальну суму грошей потребує значних витрат на ремонт та відновлювальні роботи. Набагато краще звернутись до нашої компанії Shelby, яка спеціалізується на терміновому викупі автомобілів після ДТП. Це дозволить заощадити час, зусилля та гроші, оскільки угода буде укладена лише за кілька годин.

Ми проводимо викуп автомобілів після ДТП у Києві та інших регіонах України, незалежно від їхнього рівня ушкоджень. Компанія також здійснює скупку автомобілів після ДТП, які не можуть бути відновлені та підлягають розбиранню. Це дозволяє власнику одержати гроші за цілі запчастини автомобіля.

shelby auto

викуп авто після дтп

Ми допомагаємо автолюбителям швидко, дорого та без ризиків продати авто різних марок та моделей.

Нами надається максимально вигідна для клієнтів скупка авто, і можливість у найкоротші терміни отримати всю вартість транспортного засобу у відповідній валюті.

Фахівці, які перебувають у нашому штаті, позбавлять вас будь-яких турбот, пов'язаних з оформленням документів при угоді. Ми допоможемо вам заощадити час та сили, і при цьому ви зможете вигідно продати автомобіль у Києві.ЯК ЗАМОВИТИ АВТОВИКУП БИТОЇ МАШИНИ

Обратитесь к нашим специалистам

Ви потрапили в аварію і ваше авто зазнало серйозних пошкоджень? У такій ситуації багато власників стикаються з питанням про те, як продати автомобіль після ДТП. Можливість скупки авто після ДТП – чудова альтернатива складнощів, пов'язаних з ремонтом та відновленням пошкодженого транспортного засобу. Щоб дізнатися, як замовити автовикуп битої машини, уважно прочитайте наступні рекомендації.

Перший крок у продажу авто після ДТП - це знайти надійну компанію, яка займається скуповуванням автомобілів після ДТП. Однією із таких компаній є наша організація. Ми пропонуємо максимально вигідні умови для продажу пошкоджених автомобілів. Зацікавлені автолюбителі можуть зв'язатися з нами за вказаними на нашому сайті телефонними номерами або заповнити спеціальну форму на сайті із зазначенням координат місцезнаходження машини та часу візиту.

Один із варіантів – автовикуп на місці аварії. Якщо ваш транспортний засіб не потрібно відганяти на штрафстоянку, наші фахівці можуть приїхати і провести автовикуп безпосередньо на місці події. Щоб скористатися цією послугою, вам потрібно буде повідомити координати місця аварії, щоб наші фахівці змогли привезти необхідне обладнання та спеціальну техніку, щоб зробити викуп автомобіля.

Якщо автомобіль потрібно відганяти на штрафстоянку або його неможливо продати у поточному стані, ми також готові надати допомогу. У цьому випадку, ви можете приїхати до нас до нашого офісу з вашим авто, і ми оцінимо його вартість з урахуванням пошкоджень. Ми пропонуємо максимально вигідні умови, а продаж буде здійснено швидко та без зайвих складнощів.

Якщо ви вирішуєте продати автомобіль після ДТП, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми пропонуємо просту та швидку процедуру викупу автомобілів у будь-якому стані. Зв'яжіться з нами зараз і замовте викуп свого битого авто. Ми допоможемо вам позбавитися проблем і отримати гідну суму за ваш транспортний засіб.

автовыкуп

Дізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ВИКУП АВТО ПІСЛЯ ДТП У КИЄВІ?

 • Швидкий продаж автомобіля - ми займаємося швидким та ефективним вирішенням усіх питань, пов'язаних із продажем автомобіля.
 • Висока ціна – ми гарантуємо високу ціну за ваш автомобіль, яку ви не знайдете ніде.
 • Безпека – ми дбаємо про вашу безпеку та гарантуємо безпечну угоду.
 • Зручний процес – ми забезпечуємо простий та зручний процес продажу автомобіля, без необхідності шукати покупця або витрачати час на додаткові процедури.
 • Досвід та компетентність – ми маємо багаторічний досвід у сфері автовикупу та команду кваліфікованих фахівців, які гарантують високу якість наших послуг.
Автовыкуп Киев

19
рок роботи

1254
Продано авто

1440
Куплене авто

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП АВТОМОБІЛЯ


Етапи співпраці з нами

Ми вміємо цінувати час клієнтів, які вирішили продати автомобіль нашій компанії.
Скупка авто виконується за чітко розробленим алгоритмом висококласними фахівцями.
Весь процес викупу машини складається з наступних дій:


КРОК 1

Клієнт, який прийняв рішення скористатися пропозицією нашої компанії, зв'язується з операторами по телефонах, що є на сайті, або залишає заявку, вказавши низку даних у спеціальній формі

КРОК 2

За бажанням власника наші фахівці можуть визначити приблизну вартість його машини, якщо їм буде надано всю необхідну інформацію

КРОК 3

Клієнт, який замовив терміновий викуп авто, приїжджає в наш сервісний центр для оцінки автомобіля в обумовлені терміни або вказує, де знаходиться його машина і час для прибуття наших фахівців.

КРОК 4

Виконується перевірка документів автомобіля та наявність можливих проблем у вигляді неоплачених штрафів, заборгованостей та іншого

КРОК 5

Встановлюється остаточна вартість транспортного засобу та погоджується з клієнтом

КРОК 6

Проводиться оформлення угоди та здійснюється виплата повної вартості машини
ПЕРЕВАГИ ВИКУПУ БИТИХ МАШИН

У сучасному світі послуга викупу автомобілів після ДТП є однією з найпопулярніших. Компанія Shelby пропонує швидко та вигідно допомогти власникам транспортних засобів, які потребують ремонту чи відновлення після аварії. Багато клієнтів вже оцінили переваги роботи з нами.

Ось кілька причин, чому варто співпрацювати з нами:

 • Гнучкий графік роботи - ми працюємо без вихідних та перерв, готові виконати викуп аварійних авто незалежно від часу доби. Наші фахівці приїжджають за вказаною адресою у найкоротші терміни або у зручний для клієнта час та проводять викуп автомобілів після ДТП за вигідною ціною.
 • Мобільні бригади – ми маємо мобільні бригади фахівців та сучасну технічну базу. Це дозволяє нам проводити викуп автомобілів після ДТП на виїзді незалежно від місця знаходження пошкодженого транспортного засобу. Ми самі доставляємо биту машину до наших сервісних центрів, що дозволяє клієнтам заощадити на виклику евакуатора.
 • Прозорі оціночні роботи - оцінку проводять досвідчені фахівці, які роз'яснюють клієнтам всі моменти, що їх цікавлять. Це робить процес викупу автомобіля після ДТП максимально прозорим, а встановлена вартість – обґрунтованою. Співпраця з нами є вигідною для клієнтів.
 • Швидка оплата - процес викупу аварійних автомобілів займає кілька годин, після чого клієнт отримує узгоджену з ним оплату. Гроші можуть бути перераховані на картку або видані готівкою. Це дозволяє клієнтам швидко вирішити фінансові питання або придбати нову машину.
 • Допомога юристів - у нас у штаті є досвідчені юристи, які займаються оформленням документів під час укладання угоди купівлі-продажу. Завдяки цьому клієнтам, які бажають продати автомобіль після ДТП, не потрібно витрачати час на відвідування різних інстанцій.

автовыкупДізнатися вартість свого авто

Перезвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки
ПЕРЕЛІК НАШИХ ПОСЛУГ

На якому викупі ми спеціалізуємось

Ми високо цінуємо кожного клієнта, який звернувся до нашої компанії, і намагаємось виправдати його очікування. Щоб впоратися з таким завданням, ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей, що перебувають у будь-якому стані. Це дає можливість кожному власнику транспортного засобу продати авто швидко та вигідно.

Викуп авто з пробігом

Викуп авто з пробігом

Нам не важливо скільки кілометрів зафіксовано на одометрі вашої машини. Ми готові придбати її за ринковою вартістю, незалежно від її стану.

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Викуп автомобілів, взятих у кредит

Знайти покупця на кредитний автомобіль самостійно дуже складно. Посилаючись на необхідність вирішувати фінансові питання, потенційні покупці намагатимуться знизити до мінімуму потрібну вартість. Нами проводиться швидко та вигідно скупка авто, кредит на які ще не погашено

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Терміновий викуп авто, що потрапили у ДТП

Ми купуємо дорого транспортні засоби, які стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди незалежно від рівня їх пошкоджень.

Скупка проблемних автомобілів

Скупка проблемних автомобілів

Машини із пошкодженими VIN-номерами або втраченими документами практично неможливо продати на авторинку. Для відновлення техпаспорту машини може знадобитися багато часу та терпіння. Набагато зручніше продати авто нам, позбавивши себе клопоту та ризиків

Розбирання авто

Розбирання авто

Нами скуповуються машини, відновлення чи ремонт яких потребує невиправдано високих витрат. Власники подібних транспортних засобів зможуть отримати гроші за деталі та агрегати, які перебувають у хорошому стані

Викуп нерозмитнених авто

Викуп нерозмитнених авто

Пропонуємо послуги викупу нерозмитнених автомобілів, пригнаних із Європи. Завдяки співпраці з нами, ви можете швидко та на вигідних умовах продати свій автомобіль

ПЕРЕВАГИ НАШОГО АВТОВИКУПУ

Ми розуміємо, що конкуренція на українському ринку автотранспорту є досить високою, тому пропонуємо клієнтам найвигідніші умови співпраці. У штат нашої компанії входять висококваліфіковані фахівці, які готові грамотно та оперативно вирішити питання технічного, юридичного та фінансового характеру. Завдяки цьому багато власників, які вибрали нашу пропозицію, вже високо оцінили переваги співпраці з нами.

01

Скупка авто у будь-який час

Ми працюємо без вихідних 24 години на добу. Це дозволяє отримати гроші за свій автомобіль у будь-який час, що дає можливість швидко вирішити невідкладні фінансові питання

02

Високі ціни

Нашими спеціалістами постійно проводиться моніторинг цін на українському авторинку, тому клієнтам гарантується висока актуальна оплата за їхній автомобіль

03

Прозора та вигідна співпраця

Нами гарантується абсолютно прозора угода, і власники завжди розуміють, чим обумовлена встановлена нашими фахівцями ціна транспортного засобу

04

Терміновий автовикуп

Ми маємо сучасну технічну базу, що істотно прискорює процес оцінки машини. Наявність евакуаторів, послуги яких надаються безкоштовно, дозволяє проводити терміновий викуп авто, що перебувають у неробочому стані, та транспортувати їх до наших сервісних центрів з будь-якого району Києва та області

05

Відсутність проблем та ризиків

Юристи нашої компанії самостійно займаються оформленням угоди та поточної документації. Це звільняє автовласників, які звернулися до нас, від необхідності витрачати час на відвідування різних інстанцій або розбиратися з тонкощами роботи онлайн-сервісів

06

Зручність

Клієнти, які вирішили нам продати авто швидко, одержують у повному розмірі вартість транспортного засобу. Ми готові зробити виплату готівкою або переказом на банківську картку. Гроші надаються у обраній автовласником валюті

Перелік необхідних для оформлення угоди документів

Якщо клієнта цікавить викуп авто після дтп, йому знадобиться тільки звернутися до нас, приготувавши такі документи:

 • технічний паспорт машини;
 • свідоцтво про реєстрацію (якщо автомобіль стоїть на обліку);
 • генеральну довіреність (якщо ви не володієте машиною);
 • паспорт власника транспортного засобу
Звернувшись до нас, ви гідно оціните взаємовигідні умови співпраці, які пропонує наша компанія. Ви зможете швидко продати машину в Києві за високою вартістю, позбавивши себе витрати дорогоцінного часу на пошуки хорошого покупця і від інших клопотів

автовыкуп

ЧАСТО ПИТАННЯ: