Авто розбирання

Авто розбирання – це одна з найбільш затребуваних послуг, що надаються нашою компанією. Ми на вигідних умовах викуповуємо транспортні засоби, які не підлягають подальшому використанню. Автовласники можуть продати нам машини, що знаходяться у будь-якому стані. Співпраця з нами дає можливість позбутися авто, яке займає місце у вашому гаражі або залишається на автостоянці, вимагаючи витрат на оплату паркувального місця. Всього за півтори години ми проведемо оцінку транспортного засобу, і ви зможете отримати за нього гроші у відповідній для вас валюті.
Коли авто розбирання стає оптимальним рішенням
Досить часто після ДТП автомобіль не підлягає відновленню або знаходиться в такому стані, що ремонтні роботи вимагають суттєвих грошових витрат. У таких випадках набагато вигідніше здати автомобіль на розбирання, щоб позбавити себе зайвих турбот. Існують і інші випадки, при яких єдиним варіантом стає авторозбірка:
• транспортний засіб застарів, і його практично неможливо знайти покупця;
• машина не розмитнена, і проводити її легалізацію недоцільно;
• автомобіль залишився без документів, відновлення яких практично неможливе;
• авто знаходиться в аварійному стані та не підлягає відновленню;
• транспортний засіб повернули після викрадення зі стертими номерами.
Зіткнувшись з будь-якою з перелічених вище ситуацій, ви можете звертатися в нашу компанію, позбавивши себе від багатьох турбот.
Переваги співпраця з нами
Багато клієнтів, які встигли скористатися нашими послугами, переконалися, що нами проводиться авто розбирання на дуже вигідних умовах. Навіть якщо транспортний засіб не на ходу, ми готові його викупити. У нас працюють досвідчені експерти, які швидко проведуть оцінку машини, не намагаюся знайти в ній неіснуючих проблем, щоби істотно знизити її вартість. Кожен виявлений недолік авто аргументується нашими експертами, тому автовласники можуть бути впевнені у проведенні прозорої та чесної оцінки.
Ми готові викупити транспортні засоби для авторозбирання, що знаходяться у будь-якому куточку України. Це пов’язано з наявністю наших філій у кожному регіоні країни. Наші експерти в найкоротші терміни прибувають на розташування машини після звернення клієнта. Скориставшись нашими послугами, ви позбавите себе необхідності вирішення юридичних питань. Наші співробітники самостійність знімуть автомобіль з обліку, подадуть відповідні документи до податкової інспекції та вирішать інші юридичні моменти.
Ми також розуміємо, що деякі автовласники намагаються уникнути будь-яких проблем, здаючи авто на розбирання. Саме тому за бажання клієнта ми гарантуємо йому повну конфіденційність.
Як замовити авторозбирання
Щоб скористатися нашими послугами, потрібно лише зв’язатися з нашими диспетчерами за телефонними номерами, вказаними на сайті. Надавши нашим спеціалістам певні дані про ваш транспортний засіб, ви зможете дізнатися орієнтовну його вартість. Далі буде потрібно вказати адресу знаходження машини та підходящий час для прибуття наших експертів. Після огляду машини фахівці назвуть її остаточну вартість, підпишуть документи купівлі-продажу та нададуть вам оплату у повному розмірі. Не втрачайте кращої можливості вигідно продати авто, що підлягає утилізації та створює зайві проблеми.

Top