Автовикуп після ДТП

Жоден автовласник не застрахований від попадання в ДТП, навіть якщо є відповідальним водієм і дотримується правил дорожнього руху. Навіть невелика дорожньо-транспортна пригода залишає неприємні спогади, у зв’язку з чим багато власників вирішують продати свою машину. Але щоб ваш автомобіль купили на вітчизняному вторинному аавторинку, який рясніє пропозиціями про продаж машин, вам потрібно відновити його, що вимагатиме суттєвих витрат грошових коштів. Крім цього, необхідно буде знайти покупця, на що може піти багато часу і сил. Набагато простіше звернутися до нашої компанії, готової провести автовикуп після ДТП на максимально вигідних для клієнта умовах.
Ми готові викупити автомобілі з будь-якими пошкодженнями
Стан автомобіля може бути різним після ДТП, що залежить від серйозності аварії. Навіть дрібні пошкодження машини вимагатимуть певних витрат для їх усунення. Якщо пошкодження серйозні, ремонт транспортного засобу доведеться витратити значні суми. Можна позбавити себе подібних турбот, звернувшись до нашої компанії. Ми проводимо автовикуп після ДТП незалежно від того, наскільки складними є пошкодження. Ви можете звертатися до нас у таких випадках:
• якщо транспортний засіб має невеликі пошкодження;
• при виході з ладу агрегатів автомобіля після аварії, через що він перебуває у неробочому стані;
• якщо автомобіль має суттєві пошкодження;
• якщо машина після аварії не підлягає відновленню.
Ви можете звернутися до нас відразу після дорожньо-транспортної пригоди, вказавши нам місце знаходження на дорозі. Оскільки ми маємо представництва в кожному регіоні України, що дозволяє нам прибути в будь-який вказаний вами куточок країни в найкоротші терміни. Наші оцінювачі швидко проведуть огляд транспортного засобу, встановлять ушкодження та визначать його вартість. У нас також працюють досвідчені юристи, які швидко підготують документи купівлі-продажу, що дозволить оперативно укласти угоду. Якщо ж після ДТП ваш автомобіль має невеликі пошкодження, вам доведеться прибути в наш автоцентр, де і буде проведена його оцінка.
Як замовити автовикуп після ДТП
Щоб скористатися послугами нашої компанії та замовити автовикуп після ДТП, вам потрібно лише зателефонувати нашим консультантам за телефонами, вказаними на сайті. Тільки ви надасте дані про вашу машину та опишіть нанесені їй під час аварії пошкодження, наші спеціалісти назвуть її зразкову вартість. Остаточна ціна, за яку ми готові придбати у вас автомобіль, встановлюється після прибуття в наш автоцентр або при виїзді наших спеціалістів за вказаною вами адресою. Оцінку транспортного засобу проводять наші досвідчені співробітники, яким знадобиться небагато часу для встановлення її вартості. Після цього потрібно тільки укласти угоду купівлі-продажу, і ви зможете отримати виплату в повному обсязі в будь-якій бажаній для вас валюті. Ми готові надати вам готівку або провести оплату за безготівковим розрахунком.

Top