Чому саме автовикуп

Маючи у своєму розпорядженні автомобіль, рано чи пізно власник стикається з питанням його продажу. Варіантів у такому разі може бути кілька, кожен з яких має свої переваги та недоліки:
• самостійно шукати покупця, що дає можливість отримати бажану оплату, але при цьому потрібно витратити багато сил на приведення машини у бездоганний вигляд та часу на пошуки майбутнього власника машини;
• здати машину на авторозбірку, де ви зможете швидко отримати гроші, але сума буде занижена;
• скористатися послугами посередника, що дозволить не спантеличуватися питаннями продажу машини, але з оплати за неї доведеться солідну суму викласти в якості комісії.
Оптимальним рішенням для багатьох власників уживаних машин стає автовикуп у Києві. Наша компанія надає можливість швидко продати авто та отримати оплату, максимально наближену до ринкової ціни. Ви можете особисто прибути до нас або вказати місце знаходження транспортного засобу і наші оцінювачі приїдуть за вказаною вами адресою. Ми також беремо на себе всі юридичні моменти оформлення продажу авто, тому вам потрібно буде лише підписати договір купівлі-продажу. Викуп авто в Києві працює без вихідних з раннього ранку до пізнього вечора, тому ви можете звертатися до нас у найбільш вдалий для вас час. Оплату за ваш автомобіль ви можете отримати в найбільш підходящій для вас валюті відразу після укладення договору, що дозволить вам швидко вирішити ваші фінансові питання.

Top