Ласкаво просимо

SHELBY

Автомобільна компанія Shelby займається послугою викупу авто з 2004 року. За цей час ми нагромадили колосальний досвід у сфері автовикупу. Не кожна компанія у цьому сегменті ринку може запропонувати своєму клієнту конкурентну ціну за автомобіль. Ми завжди можемо запропонувати Вам вигідну пропозицію щодо викупу Вашого авто. Звертаючись до нас Ви заощаджуєте свій час, нерви та отримуєте високу ціну за Ваш автомобіль.

Автовикуп Shelby – це синонім комфорту, швидкості та надійності. Ми здійснюємо Автовикуп у будь-якій точці України, у будь-який зручний для Вас час. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень і завжди намагаємося, щоб Ви залишалися задоволені послугою Автовикуп від компанії Shelby. Ми не витрачаємо час на перевірку автомобіля, що пропонується на СТО, а розраховуємося відразу при зустрічі та оцінці Вашого залізного коня.

Сама послуга викупу авто займає всього кілька годин, що дозволяє Вам за короткий термін отримати гроші за свою машину. Ми завжди чесно та адекватно оцінюємо Ваш автомобіль та пропонуємо за нього реальну ціну. Скориставшись нашим Автовикупом, Ви завжди залишитеся задоволені нашою послугою.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ