Викуп авто після ДТП

Аварія є найнеприємнішим моментом використання автомобіля. Після неї водій перебуває у стресовій ситуації, особливо якщо у дорожньо-транспортній пригоді постраждали люди, тому намагається якнайшвидше продати машину. Але перед цим часто потрібно відновити транспортний засіб, що вимагатиме чималих витрат коштів та часу. І навіть якщо машину вдасться відновити, потрібно довго обходитися без неї, що часто загрожує певними труднощами. Набагато простіше та вигідніше звернутися до нашої компанії, яка на вигідних для клієнтів умовах проводить викуп авто після ДТП. Співпраця з нами позбавить вас необхідності проводити дорогі ремонтні роботи, оскільки ми готові придбати у вас машину після ДТП, яка знаходиться в будь-якому стані.
Якими перевагами порадує викуп авто після ДТП
Основною перевагою співпраці з нами є можливість звернення до нас будь-якої миті для викупу автомобіля. Навіть якщо машина після дорожньо-транспортної пригоди перебуває в аварійному стані, ви можете зв’язатися із нами. Наші експерти приїдуть на місце аварії, проведуть оцінку автомобіля та організують його транспортування до нашого автоцентру. Фахівці нашої компанії візьмуть на себе вирішення наступних юридичних питань:
• зняття автомобіля з обліку;
• оформлення необхідної документації для податкової інспекції;
• укладання угоди купівлі-продажу.
Як тільки оцінка транспортного засобу буде проведена, ви зможете отримати гроші за автомобіль у повному обсязі у будь-якій бажаній для вас валюті.
Важливою перевагою послуг, які надає наша компанія є об’єктивна оцінка транспортного засобу нашими експертами. Під час огляду автомобіля, старшого учасникам ДТП, вони вкажуть на усі пошкодження, що знижують його вартість, та підтвердять свою позицію відповідними аргументами. Завдяки цьому ви переконаєтесь, що нашими спеціалістами проводиться об’єктивна оцінка машин.
Як замовити викуп авто після ДТП
Якщо ви вирішили скористатися послугою «Викуп авто після ДТП», що надається нашою компанією, вам достатньо зателефонувати нашим консультантам за вказаними на сайті номерами або надіслати нам повідомлення в режимі онлайн. Ви зможете відразу надати дані про свій транспортний засіб, що допоможе нашим експертам визначити його орієнтовну вартість. Після цього вам доведеться прибути до нас в автоцентр для проведення оціночних робіт. Якщо машина знаходиться в аварійному стані або ви звертаєтеся до нас безпосередньо після дорожньо-транспортної пригоди, наші експерти негайно прибудуть до вас. Вони проведуть огляд транспортного засобу та визначать остаточну суму, яку ми готові заплатити за ваше авто. Ми маємо філії у всіх регіонах України, що дозволяє нам викуповувати транспортні засоби в будь-якому куточку країни. Замовивши у нас викуп авто після ДТП, ви позбавите себе безлічі проблем. Ви переконаєтеся, що ми викуповуємо автомобілі за вигідною ціною, максимально наближеною до ринкової вартості.

Top