Викуп кредитних авто

Будуючи плани на майбутнє, багато людей вирішують скористатися кредитами, які пропонують вітчизняні банки, щоб придбати автомобіль для підвищення комфорту життя або для вирішення різних проблем. Проте непередбачені ситуації можуть призвести до нестачі коштів на постійне погашення довго перед банком. У таких випадках люди намагаються знайти покупця на взятий у кредит автомобіль. Таке завдання важко назвати простим, оскільки вітчизняний вторинний авторинок рясніє пропозиціями про продаж машин, які не мають жодних проблем. Оптимальним рішенням у подібних випадках буде звернення до нашої компанії, яка проводить викуп кредитних авто на привабливих для клієнта умовах. Ви можете звертатися до нас, якщо вам потрібно швидко продати взяту в кредит машину і отримати гроші для вирішення фінансових проблем. Процес огляду автомобіля для встановлення його вартості та оформлення документів займають близько півтори години, після чого ви зможете отримати кошти, що залишилися після погашення вашої заборгованості перед банком.
З яких етапів складається викуп кредитних авто
Наша компанія вже довгий час функціонує на вітчизняному авторинку. Тривала діяльність дозволила нам розробити спеціальний алгоритм дій, що дозволяє проводити у найкоротші терміни викуп автомобілів, взятих у кредит. Спочатку нашому клієнту потрібно прибути в наш автоцентр, де будуть проведені наступні роботи:
• наші оцінки проведуть огляд транспортного засобу для встановлення його вартості;
• юристи нашої компанії укладуть з вами угоду купівлі-продажу та вирішать усі питання з вашим кредитором;
• спочатку сума коштів, в яку буде оцінено ваш транспортний засіб, виділяється для погашення заборгованості, що залишилася перед банком;
• залишок коштів ми надаємо клієнту у повному обсязі у будь-якій бажаній для нього валюті.
У нас працює професійні оцінювачі та юристи, завдяки чому ми готові викупити машину, взяту в кредит, у найкоротші терміни. Навіть якщо кредитний транспортний засіб не на ходу, ми готові його у вас викупити. Вам потрібно буде вказати точну адресу місця, де розташована машина. Наші фахівці прибудуть до вас самостійно, проведуть оцінку автомобіля та нададуть вам за нього оплату. Вони також організують доставку машини до нашого автоцентру.
Як замовити викуп кредитних авто
Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами, щоб вигідно продати машину, взяту в кредит, вам потрібно лише зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті. Після того, як ви надасте нашим консультантам інформацію про ваш автомобіль, вам буде названо приблизну його вартість. Точна ціна машини встановлюється після огляду нашими фахівцями.
Наша компанія має представництва у всіх регіонах України. Це дозволяє нам проводити автовикуп кредитних машин у будь-якому населеному пункті країни. Ми купуємо кредитні автомобілі за ціною, яка трохи нижча за ринкову вартість. Щоб переконатися у вигідній співпраці з нами, достатньо ознайомитись із відгуками, залишеними нашими численними клієнтами.

Top