Здати машину на розбирання

Існує безліч причин, які роблять автомобіль непридатним для подальшого використання. До такої ситуації може призвести аварійний стан транспортного засобу, втрата документів на нього, недоцільність проведення розмитнення та інше. У таких випадках багато водіїв намагаються продати транспортний засіб на запчастини, щоб виручити максимальну суму коштів. Однак варто враховувати, що такий процес може зайняти дуже багато часу, протягом якого вам потрібно десь зберігати розібрану машину. Набагато простіше здати авто на розбирання нашої компанії, яка проводить на вигідних умовах викуп автомобілів, що перебувають у будь-якому стані. Навіть якщо транспортний засіб перебуває в аварійному стані, це не завадить його викупити. Ми маємо філії у кожному регіоні України, тому готові направити до вас фахівців, які проведуть оцінку машини та укладуть із вами угоду купівлі-продажу. Вони також організують доставку транспортного засобу до нашого автоцентру.
У яких випадках варто здати машину на розбирання
Нерідко бувають ситуації, коли автомобіль неможливо продати на авторинку з наступних причин:
• застарілий транспортний засіб;
• машина має безліч ознак вікового зношування;
• автомобіль перебуває в аварійному стані та не підлягає відновленню;
• авто не розмитнено, та його легалізація недоцільна;
• Автомобіль не має документів.
У кожному з наведених вище випадків автомобіль підлягає утилізації. Щоб він не припадав пилом на стоянці або не займав місце в гаражі, найкраще його продати на розбирання. Звернувшись до нашої компанії, ви переконаєтеся, що ми викуповуємо авто за дуже привабливою ціною. Завдяки цьому ви зможете вигідно продати непотрібний транспортний вантаж.
Вигідна співпраця з нами
Якщо ви шукаєте можливість здати машину на розбирання на вигідних умовах, вам достатньо звернутися до нашої компанії. Ви переконаєтеся, що ми викуповуємо автомобілі, які перебувають у будь-якому стані за вигідною ціною. Вам не потрібно витрачати час на пошуки покупців на кожну окрему деталь вашого авто. Вам знадобиться півтори години, щоб продати нам автомобіль.
До переваг співпраці з нами входить об’єктивність наших експертів. Оцінюючи транспортний засіб, вони вкажуть власнику всі існуючі проблеми, які впливають зниження вартості автомобіля. При цьому наші оцінювачі не вишукуватимуть неіснуючих поломок, щоб досягти зниження ціни авто.
Ми розуміємо, що багато автовласників намагаються уникнути будь-яких проблем, здавай автомобіль на розбирання. Саме тому ми гарантуємо нашим клієнтам конфіденційність. Також ми позбавляємо необхідності займатися самостійно юридичними питаннями, оскільки з ними справляються наші досвідчені фахівці.
Як здати машину на розбирання нашої компанії
Якщо ви вирішили скористатися послугами нашої компанії, вам потрібно лише зв’язатися з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті. За наданими вами даними, наші експерти встановлять приблизну вартість транспортного засобу, що підлягає розбиранню. Також вам потрібно буде вказати місцезнаходження вашої машини та найзручніший час прибуття наших оцінювачів. Приїхавши до вас, експерти встановлять остаточну вартість транспортного засобу, після чого ви зможете отримати гроші у повному обсязі. Не втрачайте прекрасну можливість вигідно здати машину на розбирання та позбавити себе безлічі проблем.

Top