Mane

Як правильно продати проблемний автомобіль

Як правильно продати проблемний автомобіль
Shelby
13.03.2023

Коли власник автомобіля стикається з проблемами та вирішує його продати, у нього виникає питання про те, як правильно зробити це. Варіантів дій може бути кілька: відновити автомобіль, витративши при цьому багато часу, сил та грошей, а потім продати його на вторинному ринку сумнівної вигоди; або ж здати авто на розбирання за мінімальною вартістю. Однак є й інший шлях – звернутися до спеціалізованої компанії, яка викуповує проблемні автомобілі.

Наша компанія спеціалізується на викупі автомобілів з різними проблемами та особливими умовами. Ми готові купити машини із втраченими чи зарубіжними документами, з перебитими номерами. Нам не принципово, чи пройшли автомобілі експертизу чи відновлення техпаспорту, оскільки ми знаходимося у правовому полі та можемо оформити всі необхідні документи.

Ми також викуповуємо автомобілі, які були взяті в кредит або використовувалися як застава. Стан автомобіля для нас не важливий, він може бути як у робочому стані, так і несправним. Ми готові запропонувати адекватну ціну за ваш автомобіль у будь-якому стані.

Ми розуміємо, що іноді власники проблемних автомобілів не можуть приїхати до нас в автосервіс, тому ми пропонуємо послугу виїзду нашими експертами за вказаною адресою. Вони проведуть оцінку автомобіля та назвуть його остаточну вартість. Ви зможете отримати всю суму за автомобіль єдиним платежем - готівкою або переказом на банківську картку.

Продаж проблемного автомобіля нерідко супроводжується складнощами, але звернувшись до нашої компанії, ви зможете позбавитися їх і отримати бажану вигоду. Ми оперативно оформимо всі необхідні документи та запропонуємо вам найкращі умови угоди. При продажі проблемного автомобіля довіртеся професіоналам та отримайте вигоду.