Mane

Що робити, якщо автомобіль проблемний

Що робити, якщо автомобіль проблемний
Shelby
14.03.2023

Багато власників автомобілів стикаються з проблемою продажу своїх проблемних транспортних засобів. У таких випадках потрібно вкласти значну кількість часу, енергії та грошей, щоб знайти покупця для автомобіля, який може мати різні технічні проблеми. Навіть якщо вдалося знайти зацікавленого покупця, можливість отримати хорошу ціну за таке авто невелика.

Один із варіантів вирішення цієї проблеми - звернення до пунктів розбирання, де приймаються проблемні автомобілі за мінімальною вартістю. Однак, такий варіант також не є вигідним для власника, оскільки очікується мінімальна виплата за автомобіль.

Найбільш оптимальним рішенням стане вибір викупу проблемних автомобілів, що надається нашою компанією. Ми готові придбати автомобілі, які мають проблеми з документами, перебитими номерами, не пройшли технічну експертизу чи закордонні документи. Також ми здійснюємо викуп автомобілів, що знаходяться під кредитом або використовуються як застава.

Ми розуміємо, що не завжди можливо приїхати до нашого автосервісу для оцінки автомобіля, тому ми пропонуємо нашим клієнтам послугу виїзду експертів за вказаною адресою. Наші фахівці оглянуть автомобіль та визначать його остаточну вартість. Якщо запропонована сума влаштовує клієнта, ми здійснюємо виплату повної вартості авто готівкою або безготівковим шляхом. Також ми пропонуємо послугу евакуатора для доставки автомобіля до нашого сервісного центру.

Ми гарантуємо нашим клієнтам швидке та зручне вирішення проблеми продажу проблемного автомобіля. З нами ви зможете уникнути необхідності вкладати великі гроші та зусилля у продаж автомобіля, який має технічні проблеми чи проблеми з документами. Ми готові запропонувати вам найкращу ціну за ваше авто та забезпечити супровід на всіх етапах угоди.