Mane

Кредитні авто. Автовикуп

Кредитні авто. Автовикуп
Shelby
03.04.2023

Наразі все більше людей купують автомобілі у кредит. Зміна фінансової ситуації, непередбачені обставини чи просто бажання змінити автомобіль можуть призвести до необхідності продати кредитне авто. Однак самостійний продаж такого автомобіля може бути скрутним, адже в більшості випадків покупці вважають за краще уникати угод з автомобілями, закладеними в банках.

У цьому випадку гарним рішенням буде звернутися до компанії, що спеціалізується на автовикупі. Такі компанії пропонують зручні умови для продажу кредитного авто та дозволяють уникнути низки проблем, пов'язаних із закриттям договору по кредиту та переоформленням автомобіля.

Отже, які переваги може запропонувати автовикуп? По-перше, продаючи автомобіль компанії, ви звільнитеся від заборгованості за кредитом. Це особливо важливо у разі зміни фінансової ситуації або втрати стабільності у житті.

По-друге, продаж автомобіля через автовикуп дозволить вам заощадити час. Самостійний продаж кредитного авто може зайняти багато часу та зусиль, адже потрібно шукати потенційних покупців, проводити покази та переговори. Звернення до компанії з автовикупу дозволяє уникнути всіх цих складнощів і отримати гроші за автомобіль дуже швидко.

По-третє, продаж кредитного автомобіля через автовикуп полегшує юридичні процедури. Компанія, що займається автовикупом, має всі необхідні навички та знання для закриття договору по кредиту та переоформлення автомобіля у МРЕВ.

Процес автовикуп зазвичай починається з оцінки автомобіля. Це займає невелику кількість часу – приблизно 20 хвилин. Після оцінки автомобіля від встановленої вартості обчислюється сума боргу, яку потрібно погасити у банку. Сума, що вийшла, виплачується продавцю безпосередньо після підписання договору в кращій для нього валюті.

Звернувшись до компанії з автовикупу, продавець має надати не лише стандартні документи, такі як паспорт та техпаспорт автомобіля, а й кредитний договір та договір застави.

Таким чином, автовикуп – оптимальний варіант для тих, хто планує продати свій кредитний автомобіль. Він дозволяє уникнути складнощів та затримок, пов'язаних із самостійним продажем авто, а також звільнитися від заборгованості за кредитом. Звернення до компанії з автовикупу сприяє швидкій та безпечній угоді, а також мінімізує юридичні формальності.

Якщо у вас виникла потреба продати свій кредитний автомобіль, не втрачайте час і зверніться до нашої компанії, що спеціалізується на автовикупі. Це допоможе вам уникнути зайвого клопоту і швидко вирішити свої проблеми із заборгованістю по кредиту.