Mane

Як проходить процедура викупу проблемних автомобілів

Як проходить процедура викупу проблемних автомобілів
Shelby
15.03.2023

Продаж проблемних автомобілів може бути складним завданням для їхніх власників, які найчастіше хочуть отримати вигоду від покупки нового авто. У таких випадках багато хто звертається до нашої компанії, яка спеціалізується на викупі проблемних автомобілів. Але що робити, якщо власнику незручно привезти автомобіль до нас для оцінки? Давайте розглянемо, як саме відбувається процедура викупу проблемних автомобілів у таких випадках.

Спершу необхідно зв'язатися з нашими консультантами, використовуючи вказані на сайті телефонні номери. Якщо вам цікаво дізнатися про приблизну вартість вашого автомобіля, вам потрібно відправити його фотографію і описати наявні проблеми. Будь ласка, також вкажіть адресу, де знаходиться автомобіль, та зручний час для візиту наших фахівців.

Після отримання цієї інформації наші експерти приїдуть за вказаною адресою та оглянуть ваш автомобіль. Вони визначать його остаточну вартість, яка надається вам у вигляді одноразової виплати готівкою або через банківський переказ.

Наша компанія спеціалізується на викупі автомобілів із різними проблемами. Ми готові придбати авто з перебитими номерами, позбавлені документів або зареєстровані за кордоном. Нам цікаві автомобілі, які не пройшли технічну експертизу, перебувають під заставою чи куплені у кредит. Ми також купуємо машини у неробочому стані з будь-яким пробігом.

Наша мета – полегшити процес продажу вашого проблемного автомобіля. Ми пропонуємо швидкий та зручний спосіб позбутися проблемного авто та отримати за нього негайну виплату. Співпраця з нами дозволить вам заощадити час та уникнути складнощів, пов'язаних із продажем автомобіля самостійно.

Якщо у вас є проблемний автомобіль, не соромтеся звертатися до нас. Ми готові допомогти вам отримати вигоду за свій автомобіль та зробити процес продажу швидким та простим.