Mane

Продати авто без документів

Продати авто без документів
Shelby
06.09.2023

Якщо у вас загубився технічний паспорт автомобіля, то ви опинилися у неприємній ситуації. Без цього документа стає складно проводити будь-які маніпуляції з машиною, зокрема її продаж. Адже покупцеві буде вкрай неприємно придбати автомобіль без необхідних документів, адже це може спричинити негативні наслідки.

Щоб відновити документи на автомобіль, потрібно багато часу та сил. Іноді техпаспорт не підлягає відновленню, що унеможливлює подальше використання транспорту. У такому разі власникам залишається лише одне – продати авто без документів. І оптимальним варіантом буде звернутися до компанії, яка займається автовикупом. У нас ви можете продати автомобіль без документів за привабливою ціною. Ми пропонуємо викуп авто із проблемами на вигідних для клієнта умовах.

Як продати авто без документів?

Автомобіль без документів стає справжньою проблемою для власника. Його не можна використовувати для поїздок, оскільки це протизаконно і може спричинити неприємності з дорожньою поліцією та великим штрафом. Тож власники таких машин прагнуть продати авто без документів. Деякі звертаються до розбирань, де пропонують низьку ціну за транспортний засіб.

Але набагато вигідніше скористатися послугами нашої компанії, яка готова викупити автомобілі будь-якої марки та моделі, що не мають документів:

  • аварійні машини;
  • автомобілі, які потрапили в ДТП;
  • транспортні засоби, що потребують ремонту.

Ми також готові придбати авто, які мають документи в заставі. У цьому випадку оцінна сума машини використовується для погашення боргу, а залишок видається клієнту на руки.

Як замовити послуги нашої компанії?

Щоб продати авто без документів, вам необхідно зв'язатися з нашими диспетчерами за вказаними на сайті телефонами або скористатися онлайн-формою. Вам потрібно буде надати дані про свій автомобіль, щоб наші консультанти могли оцінити його зразкову вартість. Потім потрібно вказати місце розташування авто та вибрати зручний час для зустрічі з нашими експертами.

Наші фахівці приїдуть до вас у визначений час. Вони проведуть огляд транспортного засобу та визначать точну суму, яку ми готові сплатити за ваш автомобіль. Після підписання документів купівлі-продажу ви отримаєте гроші.

Переваги співпраці з нами

Багато клієнтів, які вирішили продати авто без документів нам, вже оцінили низку переваг нашої компанії:

  • ми купуємо автомобілі різних марок та моделей з будь-яким пробігом;
  • гарантуємо повну конфіденційність клієнта;
  • наші експерти не шукають неіснуючих проблем, щоб знизити вартість автомобіля;
  • процес автовикупу займає всього близько півтори години;
  • ви отримуєте гроші в повному обсязі.

Не втрачайте можливості вигідно продати авто без документів без зайвих складнощів. Зверніться до нашої компанії та отримайте найвигідніші умови.