Mane

Як безпечно продати авто без документів

Як безпечно продати авто без документів
Shelby
18.03.2023

Одним із складних питань, з якими стикаються власники автомобілів, є продаж транспортного засобу без документів. Що робити, якщо техпаспорт втрачений чи перебуває у банку як заставу? Але ставитись до цієї ситуації потрібно з обережністю, враховуючи наявність шахраїв, які намагаються використати подібні ситуації на свою користь. Якщо ви хочете безпечно продати автомобіль без документів, зверніться до нашої компанії.

Ми вже давно здійснюємо викуп автомобілів без документів на вигідних умовах і здобули відмінну репутацію на ринку. Ви можете запропонувати нам автомобіль, у якого відсутні документи через втрату або перебування в банку як заставу. Наша компанія не цікавиться історією втрати документів, а також гарантує повну конфіденційність власнику автомобіля.

Для замовлення послуги "Викуп авто без документів" зверніться до наших консультантів. При цьому буде потрібно вказати точну адресу, де знаходиться автомобіль, а також зручний час, коли наші оцінювачі зможуть приїхати. Після прибуття оцінювачі оглянуть автомобіль та озвучать запропоновану суму за його покупку. Якщо клієнт погоджується з ціною, після оформлення необхідних документів йому буде надано повну суму готівкою або переказом на картку.

Таким чином, якщо ви хочете безпечно продати автомобіль без документів, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо вигідні умови, конфіденційність та швидке оформлення угоди.