Mane

Процедура викупу авто після ДТП

Процедура викупу авто після ДТП
Shelby
21.03.2023

У разі потрапляння в ДТП більшість власників автомобілів прагнуть позбутися пошкодженого транспортного засобу, щоб не згадувати про неприємний інцидент. Однак знайти покупця на автомобіль з несправностями досить складно, а самостійне відновлення машини може стати витратним та витратним процесом. У цій ситуації найвигіднішим рішенням є звернутися до компанії, яка пропонує послуги автовикупу після ДТП в Україні. Процедура викупу автомобіля після ДТП займає всього близько години, і в результаті власник отримує грошову компенсацію, позбавившись складнощів, пов'язаних з ремонтом.

Щоб замовити викуп автомобіля після ДТП, достатньо зв'язатися з компанією, зателефонувавши за вказаними контактними номерами. Відділ викупу працює без вихідних, тому фахівці можуть приїхати будь-коли за вказаною адресою або навіть безпосередньо на місце аварії. Вони оглянуть автомобіль, оцінять рівень пошкоджень, що дозволить визначити його вартість. Після погодження суми з клієнтом оформляються документи, і повна вартість автомобіля виплачується готівкою або безготівковими коштами. Юристи компанії займуться оформленням ДТП з поліцією та необхідними документами щодо угоди. Гарантується повна прозорість угоди та висока якість сервісу.

Таким чином, скориставшись послугами компанії з викупу автомобіля після ДТП, власник отримує можливість уникнути складнощів із продажем пошкодженого автомобіля та швидко отримати грошову компенсацію за нього. Процедура займає всього кілька годин і виконується професіоналами, що дозволяє власнику автомобіля бути впевненим у прозорості угоди та якості послуг, що надаються.