ФОРМА ЗАЯВКИ
ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ
СВОГО АВТО
Передзвоніть за вказаними номерами або скористайтесь формою заявки

ФОРМА ЗАЯВКИ

Бажаєте ПРОДАТИ АВТО ? МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО

НАЙШВИДШИЙ І НАДІЙНИЙ АВТОВИКУП

Автомобільна компанія Shelby займається послугою викупу авто з 2004 року. За цей час ми нагромадили колосальний досвід у сфері автовикупу. Не кожна компанія у цьому сегменті ринку може запропонувати своєму клієнту конкурентну ціну за автомобіль. Ми завжди можемо запропонувати Вам вигідну пропозицію щодо викупу Вашого авто. Звертаючись до нас Ви заощаджуєте свій час, нерви та отримуєте високу ціну за Ваш автомобіль.

Автовикуп Shelby – це синонім комфорту, швидкості та надійності. Ми здійснюємо Автовикуп у будь-якій точці України, у будь-який зручний для Вас час. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень і завжди намагаємося, щоб Ви залишалися задоволені послугою Автовикуп від компанії Shelby. Ми не витрачаємо час на перевірку автомобіля, що пропонується на СТО, а розраховуємося відразу при зустрічі та оцінці Вашого залізного коня.

Сама послуга викупу авто займає всього кілька годин, що дозволяє Вам за короткий термін отримати гроші за свою машину. Ми завжди чесно та адекватно оцінюємо Ваш автомобіль та пропонуємо за нього реальну ціну. Скориставшись нашим Автовикупом, Ви завжди залишитеся задоволені нашою послугою.

Залишились питання?

ЯКІ АВТО МИ ВИКУПАЄМО

 • НОВІ АВТОМОБІЛІ
 • АВТОМОБІЛІ БЕЗ ДОКУМЕНТІВ
 • НЕРОСТАМОЖЕНІ АВТОМОБІЛІ
 • Б/У АВТОМОБІЛІ
 • ЛІЗИНГОВІ АВТОМОБІЛІ
 • ЗАСТАЛЬНІ АВТОМОБІЛІ
 • КОМЕРЦІЙНИЙ ТРАНСПОРТ
 • ПОТРІБУЮЧІ РЕМОНТУ
 • ПРОБЛЕМНІ АВТОМОБІЛІ
 • КРЕДИТНІ АВТОМОБІЛІ
 • АВТОМОБІЛІ ПІСЛЯ ДТП
 • ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ

Що таке автовикуп?

Автовикуп - послуга, яка допомагає вам продати авто швидко та комфортно. Автовикуп став затребуваним з кінця 90-х років, коли почали масово розвиватися засоби масової інформації та інтернет. Спочатку компанії розміщували свої оголошення з викупу авто в газетах та автомобільних журналах, а потім вже в Інтернеті.

Автовикуп у Києві став ґрунтовно розвиватися у Києві з початку 2000-х років. Автомобілів у столиці ставало все більше і багато людей бажаючи заощадити час стали звертатись за послугою Автовикуп Київ.

Насправді, послуга Автовикуп заощаджує час та нерви продавця. Найчастіше, щоб продати автомобіль, продавцеві доводиться займатися передпродажною підготовкою, писати оголошення про продаж та подавати їх на автомобільні сайти, а після цього ще чекати на свого покупця. Іноді це може тривати місяць. Послуга Автовикуп Київ допомагає це зробити протягом кількох годин із комфортом для продавця

Викуплено авто
Продано авто
Щасливі клієнти
Років роботи
Етапи співпраці з нами

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС АВТОВИКУПУ

Ви телефонуєте нам або проводите попередню оцінку Вашого автомобіля на сайті.
Ви приїжджаєте до нашого салону в Києві.
За підсумками перевірки ми робимо висновок про реальну вартість автомобіля на даний момент.
Вам надається безкоштовне таксі до будь-якої точки Києва.
Наш менеджер передзвонює Вам та повідомляє попередню вартість.
Ми проводимо діагностику автомобіля.
Укладаємо договір купівлі-продажу та розраховуємося на місці.

ВИКУПЕНІ АВТО

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ