Продати авто без документів

Кожен автомобіль повинен мати технічний паспорт, у якому вказується основна інформація про нього: VIN-код, марка та модель транспортного засобу, рік його випуску та безліч інших даних. При втраті такого документа важко проводити будь-які маніпуляції з машиною, включаючи її продаж. Складно знайти людину, яка захоче купити автомобіль, який не має технічного паспорта, оскільки таке придбання загрожує виникненням наслідків. Процедура відновлення документів на машину займає багато часу, а деяких випадках техпаспорт не підлягає відновленню. Через це подальше використання транспортного засобу просто неможливе, і власникам залишається лише знайти можливість його продажу. Оптимальним варіантом буде звернення до компанії, що проводить автовикуп. Ви зможете нам за дуже привабливою вартістю продати авто без документів. Ми проводимо викуп проблемних автомобілів на максимально вигідних для клієнта умовах.
Як продати авто без документів
Машина без документів стає справжньою проблемою для власника. Вона не підходить для поїздок, оскільки це може призвести до проблем із дорожньою поліцією та до значних штрафів. Саме тому власники таких транспортних засобів намагаються продати авто без документів. Багато автолюбителів звертаються на розбирання, які намагаються викупити пропоновані транспортні засоби за найнижчою ціною. Набагато вигідніше скористатися послугами нашої компанії, яка готова викупити будь-які автомобілі, що не мають документів:
• машини в аварійному стані;
• автомобілі, які стали учасниками ДТП;
• транспортні засоби, які потребують ремонту.
Ми також готові придбати авто, документи якого віддано під заставу. У такому разі сума, в яку буде оцінено машину, використовується для погашення боргу, а залишок видається клієнту на руки.
Як замовити послуги нашої компанії
Якщо ви вирішили нам продати авто без документів, вам потрібно лише зв’язатися з нашими диспетчерами, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонними номерами або звернувшись до режиму онлайн. Під час бесіди з консультантами вам достатньо надати їм дані про ваш автомобіль, щоб вони визначили його орієнтовну вартість. Далі потрібно вказати місце розташування вашого авто і назвати потрібний час для прибуття наших експертів. Суворо в обумовлені терміни до вас приїдуть наші спеціалісти. Вони швидко проведуть огляд транспортного засобу та визначать точну суму, яку ми готові заплатити за пропоновану вами машину. Після підпису документу з купівлі-продажу вам будуть надані кошти у відповідній вам валюті.
Переваги співпраці з нами
Багатьом клієнтам, які вирішили нам продати авто без документів, вдалося переконатися в багатьох перевагах співпраця з нами:
• ми викуповуємо автомобілі різних марок та моделей з будь-яким пробігом;
• у нас клієнтам гарантується повна конфіденційність, що дуже важливо під час продажу транспортних засобів без документів;
• наші експерти не намагаються знайти неіснуючі проблеми у автомобіля, щоб досягти зниження його вартості;
• процес автовикупу займає близько півтори години, після чого клієнт отримує кошти у повному обсязі.
Не втрачайте найкращої можливості вигідно і без будь-яких складнощів продати авто без документів.

Top