Продаж авто з проблемними документами

Продати транспортний засіб, який має проблеми з документами, сьогодні вкрай важко. Нікому не хочеться купувати машину, яка може стати причиною певних проблем. Щоб авто не стояло мертвим вантажем, власники продають його на запчастини за дуже низькою ціною. Набагато вигідніше звернутися до нашої компанії, що займається викупом автомобілів. Продаж авто з проблемними документами при співпраці з нами дасть вам можливість отримати за нього більшу суму, ніж готові вам заплатити на автоширотах або на розбирання автомобілів. Ми проводимо викуп авто у найкоротші терміни, завдяки чому ви зможете швидко отримати кошти. Це дуже важливо, якщо вам потрібно терміново знайти суму, що бракує, для покупки нерухомості, придбання нового автомобіля або ж для вирішення певних фінансових проблем
Ми викуповуємо проблемні машини за найкращою ціною
Головним завданням нашої компанії є надання клієнтам найбільш привабливих умов співпраці, що звернулися до нас. Це дало нам змогу набути гарної репутації. У нас надаються комфортні умови автовласникам при викупі транспортних засобів. Ми також гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність.
Якщо техпаспорт, який має бути у кожного транспортного засобу, загублений з будь-якої причини, відновити його дуже складно. Така процедура вимагає багато часу та сил. У деяких випадках поновити документи практично неможливо. Іноді набагато простіше звернутися до нашої компанії, яка за дуже вигідною вартістю викупляють машини, що мають проблеми з документами.
Ми готові придбати за привабливою ціною автомобілі без документів, що перебувають у заставі. За такої угоди частина суми, в яку буде оцінено машину, ми витратимо на погашення боргу, залишок видається нашому клієнту.
Як проводиться продаж авто з проблемними документами
Якщо вас цікавить продаж авто з проблемними документами, і ви вирішили скористатися послугами нашої компанії, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонними номерами або звернутися до нас в режимі онлайн. Після того, як ви надасте певні дані про ваш транспортний засіб, наші фахівці назвуть вам його орієнтовну вартість. В обумовлений час експерти прибудуть за вказаною адресою. Вони швидко проведуть оцінку автомобіля та вкажуть точну суму, яку ми готові заплатити. Після підписання документів купівлі-продажу, вам видадуть гроші у відповідній вам валюті.
Переваги співпраці з нами
Багато автолюбителів, які встигли скористатися послугами нашої компанії, переконалися у численних перевагах співпраці з нами:
• угода виконується у найкоротші терміни, що дозволяє швидко кошти;
• ми маємо філії у кожній області, тому готові викупити авто у будь-якому регіоні країни;
• наші експерти найкоротші терміни прибувають на місце розташування автомобіля та проводять його оцінку;
• після укладання угоди, наші клієнти отримують кошти в повному обсязі.
Не втрачайте кращої можливості вигідно продати автомобіль, що має проблемні документи, за вигідною вартістю та в найкоротші терміни.

Top