Викуп авто у Києві

Багато автовласників, стикаючись вперше з продажем своєї машини, вважають, що пошук покупця не займе багато часу. Після розміщення оголошень в друкованих виданнях або на інтернет-сайтах власники транспортних засобів чекають на дзвінки від людей, готових прийняти їх пропозицію. Однак найчастіше найбільш наполегливими клієнтами стають перекупники автомобілів, співпраця з якими не принесе бажаного прибутку, оскільки такі покупці всіляко домагатимуться зниження вартості машини, щоб потім мати можливість продати її дорожче. Крім цього власнику потрібно постійно готувати автомобіль до оглядів потенційними покупцями, надавати його для тест-драйвів та вислуховувати про його недоліки. Набагато простіше, швидше та вигідніше продати машину, звернувшись до нашої компанії, яка вже довгий час проводить автовикуп у Києві. Потрібно максимум півтори години для проведення оціночних робіт та укладання договору купівлі-продажу, після чого ви зможете отримати гроші за автомобіль.
Ми викуповуємо будь-які автомобілі
Наша компанія готова викупити у вас транспортні засоби будь-яких марок та моделей, незалежно від їхнього стану. Оскільки ми маємо величезний досвід роботи в автобізнесі, це дає нам можливість гарантувати нашим клієнтам надійність і прозорість угод, що укладаються. Ми готові придбати у вас машини, що мають різні проблеми:
• авто без документів;
• транспортні засоби після ДТП;
• машини, що перебувають у неробочому чи аварійному стані;
• автомобілі зі стертими номерами кузова чи агрегатів;
• нерозмитнені авто;
• машини взяті в кредит.
Це лише невеликий перелік проблемних авто, скуповування яких на вигідних умовах проводить наша компанія.
Як проводиться викуп авто у Києві
Щоб продати нам автомобіль в Києві та Київській області, вам потрібно спочатку зв’язатися з нами. Для цього достатньо звернутися до нас в режимі онлайн або зателефонувати за вказаними на сайті телефонними номерами. Наші консультанти готові визначити орієнтовну вартість машини після того, як ви надасте певні дані про неї. Далі потрібно буде прибути до нашого автоцентру, де буде проведено оцінку транспортного засобу для встановлення його точної вартості. Якщо ж ваш автомобіль не придатний для експлуатації, вам потрібно вказати адресу, за якою вона знаходиться, і час, що найбільше підходить для приїзду наших експертів. Прибувши на місце у суворо обумовлені терміни, наші спеціалісти швидко проведуть оціночні роботи та назвуть вам остаточну вартість машини. Після цього укладається договір купівлі-продажу, і вам будуть надані гроші у відповідній вам валюті.
Проводячи викуп авто, взяте в кредит, ми спочатку погашаємо заборгованість перед банком. Залишок від суми, в яку оцінили машину, відразу видається клієнту в повному обсязі. Також ми діємо за аналогічною схемою, проводячи викуп автомобілів, документи яких здані у заставу.
Чим приваблює клієнтів викуп авто у Києві
Головною перевагою викупу авто в Києві є вигідні умови співпраці з нами. Ми купуємо автомобілі за ціною, яка максимально наближена до ринкової вартості. Клієнтів, що звернулися до нас, порадує можливість максимально швидко продати транспортний засіб і відразу ж отримати за нього оплату. Ми забезпечуємо юридичний супровід угоди, тому вам не доведеться відвідувати різні інстанції для оформлення документів. Наша компанія самостійно організовує доставку автомобілів, що викуповуються в Києві та Київській області, в наш автоцентр, завдяки чому ви зможете заощадити на оренді евакуатора. Якщо ви високо цінуєте свій час і віддаєте перевагу співпраці тільки з надійними партнерами, наша пропозиція стане для вас оптимальним варіантом продажу авто.

Top