Нерозмитнені автомобілі

Нерозмитнені автомобілі
Ще недавно багато людей могли собі дозволити придбати недорогу машину на єврономерах. Однак після певних змін у законодавстві країни обов’язковою умовою експлуатації таких транспортних засобів стала їхня розмитнення. У зв’язку з цим багато власників «євроблів» вирішують продати автомобіль, який не пройшов розмитнення. Зробити це самостійно досить важко, оскільки вітчизняний ринок рясніє автомобілями з пробігом. Оптимальним рішенням буде звернення до нашої компанії, яка проводить автовикуп у Києві. Звернувшись до нас, ви оціните численні переваги співпраці з нами:
• вам не доведеться довго шукати покупця: достатньо зателефонувати нам та домовитися про час проведення оцінки машини, яка займе не більше 20 хвилин;
• ми самостійно займемося переоформленням автомобіля, що звільнить вас від зайняття юридичними питаннями;
• ви в найкоротші терміни зможете отримати оплату за транспортний засіб у кращій для вас валюті.
Проводячи викуп авто, ми не тільки дозволяємо нашим клієнтам швидко отримати оплату за автомобіль, але й звільняємо від необхідності витрачати багато часу і сил на його підготовку до продажу. Вам не доведеться спантеличуватися питаннями пошуку клієнта, який запропонує бажану оплату за вашу нерозмитнену машину.

Top